Wyniki IV kolejki.

Wczoraj rozegrano czwartą kolejkę SLU. W pierwszych trzech meczach mieliśmy wyniki dwucyfrowe. Na uwagę zasługuje wysokie zwycięstwo Forest-u nad drużyną isanok.pl! Ciekawie było w meczu drużyn, które przewodzą w tabeli.  Po pierwszej połowie esanok.pl prowadził jedną

bramką. W drugiej połowie lepsi okazali się jednak zawodnicy Trasn-Drewu  i po zaciętym spotkaniu nada są jedyną drużyną z kompletem zwycięstw. A oto komplet wyników:

 

G3 Sanok - INTERQ 1-11 (0;3 , 1;8)

 0-1 Mołoń Jakub-Wolanin Tomasz 05:58

0-2 Zadylak Piotr-Mołoń Jakub 11:57

0-3 Janik Michał-Mołoń Jakub 13:45

0-4 Ambicki Michał-Mołoń Jakub 14:12

0-5 Zadylak Piotr-Wolanin Tomasz 17:41

0-6 Ambicki Michał-Janik Michał 19:32

0-7 Ambicki Michał-Janik Michał 21:58

0-8 Ambicki Michał-Wolanin Tomasz 22:24

1-8 Hydzik Karol-Wojnarowski Mateusz 22:38

1-9 Zadylak Piotr-Ambicki Michał 24:51

1-10 Wolanin Tomasz-Ambicki Michał 27:42

1-11 Ambicki Michał 27:58

 

kary: 0-0min

 

FOREST SC TEAM - ISANOK.PL 13-1 (7:0 , 6-1)

 1-0 Gładysz Roman-Milczanowski Bartłomiej 1:57

2-0 Jaklik Konrad-Adamek Michał 3:15

3-0 Wanat Dariusz 5:45

4-0 Milczanowski Bartłomiej-Naparło Piotr 6:21

5-0 Naparło Piotr 9:51

6-0 Gładysz Roman-Wanat Dariusz 10:22

7-0 Milczanowski Bartłomiej-Naparło Piotr 13:02

8-0 Wanat Dariusz-Milczanowski Bartłomiej 14:35

9-0 Naparło Piotr-Wanat Dariusz 17:02

10-0 Milczanowski Bartłomiej 18:16

11-0 Milczanowski Bartłomiej 23:01

11-1 Nagaj Patryk 24:07

12-1 Naparło Piotr-Wanat Dariusz 25:46

13-1 Jaklik Konrad 26:27

 

kary: 0-6min

 

AZS PWSZ SANOK - AUTOMANIA 6-10 (2:6 , 4,4)

 1-0 Poznański Jakub-Koryto Piotr 3:02

2-0 Badowicz Mateusz 4:53

2-1 Januszczak Dominik 6:45

2-2 Mańko Hubert 7:27

2-3 Pasierbowicz Dawid-Słomiana Rafał 9:37

2-4 Słomiana Rafał-Słomiana Tomasz 11:21

2-5 Najsarek Grzesiek-Słomiana Tomasz 11:40

2-6 Słomiana Tomasz-Najsarek Grzesiek 13:19

3-6 Koryto Piotr 14:16

3-7 Mańko Hubert-Słomiana Rafał 16:42

3-8 Słomiana Rafał 22:53

4-8 Łosiak Grzegorz 23:05

5-8 Kaposak Dariusz-Polański Patryk 23:26

5-9 Januszczak Dominik-Mańko Hubert 26:24

5-10 Najsarek Grzesiek 27:01

6-10 Rużyło Hubert 27:55

 

kary: 4-2min

 

ESANOK.PL - TRANS-DREW POPIEL 2-3 (1;0 , 1;3)

 1-0 Karnas Piotr-Popek Damian 11:51

1-1 Popiel Hubert-Żądło Łukasz 14:25

1-2 Dziedzina Tomasz-Adamiak Kamil 16:01

2-2 Popek Damian-Rudy Tomasz 17:05

2-3 Popiel Hubert-Bomba Radosław 26:14

 

kary: 2-4min

 

AKSU POLSKA - AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA 4-6 (1;2 , 3;4)

 0-1 Ambicki Maciej-Leś Michał 6:18

1-1 Sośnicki Krzysztof-Miranowicz Grzegorz 7:08

1-2 Ambicki Maciej-Leś Michał 11:15

1-3 Rogowski Arkadiusz-Leś Michał 15:20

2-3 Pelczarski Łukasz-Sośnicki Krzysztof 18:41

2-4 Rogowski Arkadiusz 20:02

3-4 Packanik Piotr-Hański Damian 21:14

3-5 Rogowski Arkadiusz 21:38

4-5 Rząsa Wojciech-Sośnicki Krzysztof 23:04

4-6 Rogowski Arkadiusz 26:12

 

kary: 2-4min

 

 

Sponsorzy


Losowe zdjęcia

Patronat medialny

Tabela 2015/2016

LpDrużynaPkt
1 TG Sokół Sanok 6
2 Studio34.pl 3
3 eSanok 3
4 Venma Pustków 0
5 Interq 0
6 Gimnazjum nr 3 Sanok 0
7 Forest Systemy Uszczelnień 0
8 El-Bud 0
9 Drozd Wodnik 0
10 Besco 0
11 AZS PWSZ Sanok 0
12 Komputronik 0

Terminarz SLU

  • Kojelka

Statystyki zawodników