Wyniki VI kolejki.

W szóstej kolejce Sanockiej Ligi Unihokeja spora niespodziankę sprawiła drużyna Forest, która pokonała po karnych kilkukrotnego mistrza SLU - esanok.pl ! Bez porażki nadal pozostają zawodnicy Trans-Drew-u

, tym razem ich wyższość musiała uznać młoda ekipa Gimnazjum nr 3. A oto komplet wyników 6 kolejki:

 

Gimnazjum nr 3 - TRANS-DREW POSADA 4-8 (2:3 ; 2:5)

0-1 Bomba Radosław-Popiel Hubert 0:07

0-2 Bomba Radosław-Kot Przemysław 8:52

1-2 Brukwicki Maciej 12:31

2-2 Hydzik Karol 12:53

2-3 Popiel Hubert-Kot Przemysław 13:40

2-4 Żądło Łukasz-Bomba Radosław 16:42

3-4 Brukwicki Maciej 17:01

3-5 Adamiak Kamil-Popiel Hubert 18:23

3-6 Dziedzina Tomasz-Adamiak Kamil 20:01

3-7 Żądło Łukasz 20:49

3-8 Bomba Radosław-Popiel Hubert 22:12

4-8 Hydzik Karol-Brukwicki Maciej 26:09

 

kary: 2-2min

 

ESANOK.PL - FOREST SC TEAM 4-5 PK (3:0 ; 1:4)

1-0 Popek Damian-Karnas Piotr 7:18

2-0 Popek Damian-Szczudlik Marcin 7:47

3-0 Karnas Piotr-Popek Damian 10:06

4-0 Szczudlik Marcin-Karnas Piotr 19:34

4-1 Gładysz Roman 20:09

4-2 Naparło Piotr 20:40

4-3 Naparło Piotr 26:11

4-4 Adamek Michał 27:05

karne:

Popek Gracjan 0-0

Jaklik Konrad 0-1

Rudy Tomasz 1-1

Adamek Michał 1-2

Popek Damian 1-2

 

kary: 4-0min

 

AUTOMANIA - AKSU POLSKA 4-3 (2:1 ; 2:2)

1-0 Najsarek Grzesiek-Słomiana Rafał 4:57

2-0 Słomiana Rafał 7:54

2-1 Hański Damian 11:40

2-2 Pelczarski Łukasz-Pelczarski Paweł 18:16

3-2 Januszczak Dominik-Najsarek Grzesiek 18:53

3-3 Penar Marcin-Packanik Piotr 21:22

4-3 Słomiana Rafał 26:59

 

kary: 2-2min

 

AZS PWSZ SANOK - INTERQ 2-7 (1:3 ; 1:4)

0-1 Ambicki Michał-Janik Michał 3:12

1-1 Badowicz Mateusz 6:40

1-2 Ciepły Damian-Ambicki Michał 8:57

1-3 Mołoń Jakub-Ciepły Damian 13:24

1-4 Ciepły Damian-Janik Michał 14:57

1-5 Ciepły Damian 17:31

2-5 Jaklik Radosław-Poznański Jakub 19:12

2-6 Mołoń Jakub-Ciepły Damian 19:51

2-7 Ambicki Michał-Janik Michał 22:56

 

kary: 9-0min

 

DROZD POLITECHNIKA RZESZOWSKA - EL-BUD 7-5 (3:1 ; 4:4)

1-0 Ambicki Maciej-Rogowski Arkadiusz 0:18

2-0 Rogowski Arkadiusz-Siedlecki Wojciech 1:26

3-0 Rogowski Arkadiusz 6:53

3-1 Dorotniak Dariusz-Milczanowski Tomasz 11:59

3-2 Milczanowski Tomasz-Kudła Grzegorz 16:08

4-2 Rogowski Arkadiusz-Ambicki Maciej 16:31

4-3 Ziemba Kamil-Milczanowski Tomasz 18:17

4-4 Dorotniak Tomasz-Milczanowski Tomasz 19:34

5-4 Ambicki Maciej-Siedlecki Wojciech 19:52

6-4 Ambicki Maciej-Leś Michał 23:30

7-4 Rogowski Arkadiusz-Siedlecki Wojciech 24:22

7-5 Dorotniak Tomasz-Ziemba Kamil 27:45

 

kary: 8-10min

Sponsorzy


Losowe zdjęcia

Patronat medialny

Tabela 2015/2016

LpDrużynaPkt
1 TG Sokół Sanok 6
2 Studio34.pl 3
3 eSanok 3
4 Venma Pustków 0
5 Interq 0
6 Gimnazjum nr 3 Sanok 0
7 Forest Systemy Uszczelnień 0
8 El-Bud 0
9 Drozd Wodnik 0
10 Besco 0
11 AZS PWSZ Sanok 0
12 Komputronik 0

Terminarz SLU

  • Kojelka

Statystyki zawodników