VII kolekjka - wyniki.

W siódmej kolejce SLU obyło się bez niespodzianek. Faworyci wygrali swoje mecze. Wysoką formę nadal prezentuje Forest Team, który tym razem robił AKSU Polskę. Dwucyfrowym wynikiem zakończył się pojedynek "weteranów" ligi esanok.pl i

"młodzików" z Gimnazjum nr 3. Młodzi zawodnicy Gimnazjum remisowali dość niespodziewanie po pierwszej połowie, jednak już w drugiej esanok.pl wrzucił wyższy bieg i zdobył aż 9 bramek nie tracąc przy tym żadnej!

Oto komplet wyników VII kolejki SLU:

ESANOK.PL - GIMNAZJUM NR 3  13-4 (4:4 ; 9:0)

1-0 Karnas Piotr-Mermer Tomasz 1:36

1-1 Hydzik Karol-Marszałek Marcin 2:33

1-2 Tomusiak Staszek 6:00

2-2 Popek Damian-Karnas Piotr 7:16

3-2 Padiasek Jakub-Popek Gracjan 8:19

3-3 Brukwicki Maciej 8:51

3-4 Brukwicki Maciej-Marszałek Marcin 9:38

4-4 Popek Damian-Karnas Piotr

5-4 Mermer Tomasz-Rudy Tomasz 14:24

6-4 Popek Damian-Rudy Tomasz 14:58

7-4 Padiasek Jakub-Rudy Tomasz 15:31

8-4 Karnas Piotr-Mermer Tomasz 17:55

9-4 Karnas Piotr-Popek Damian 18:14

10-4 Rudy Tomasz-Mermer Tomasz 19:32

11-4 Popek Damian 19:41

12-4 Karnas Piotr-Popek Damian 20:47

13-4 Mermer Tomasz-Szczudlik Marcin 27:55

 

kary: 2-0min

 

ISANOK.PL - PWSZ SANOK 5-3 (1:0 ; 4:3)

1-0 Fal Mateusz-Krawczyk Kamil 10:49

2-0 Krawczyk Kamil 16:15

2-1 Kapczak Dariusz 20:56

3-1 Kramarz Sebastian-Fal Mateusz 21:29

4-1 Kramarz Sebastian-Fal Mateusz 23:39

4-2 Polański Patryk-Jaklik Radosław 25:44

4-3 Polański Patryk 25:52

5-3 Fal Mateuszz-Dębiński Przemysław 26:47

 

kary: 2-2min

 

FOREST SC TEAM - AKSU POLSKA 10-1 (6:0 ; 4:1)

1-0 Gładysz Roman-Adamek Michał 2:42

2-0 Naparło Piotr-Jaklik Konrad 5:25

3-0 Jaklik Konrad-Milczanowski Bartłomiej 9:29

4-0 Sowa Michał-Jaklik Konrad 10:12

5-0 Milczanowski Bartłomiej-Adamek Michał 11:43

6-0 Naparło Piotr-Jaklik Konrad 13:01

7-0 Milczanowski Bartłomiej 17:57

7-1 Pelczarski Łukasz-Miranowicz Grzegorz 20:55

8-1 Adamek Michał-Woźniak Jan 21:45

9-1 Naparło Piotr-Jaklik Konrad 23:54

10-1 Milczanowski Bartłomiej-Sowa Michał

 

kary: 8-0min

 

EL-BUD - AUTOMANIA 9-3 (5:1 ; 4:2)

1-0 Dorotniak Tomasz 1:33

2-0 Kudła Grzegorz-Dorotniak Tomaszs 1:53

3-0 Ziemba Kamil-Dorotniak Dariusz 3:49

4-0 Ziemba Kamil-Kudła Grzegorz 4:02

4-1 Filipek Konrad 9:34

5-1 Dorotniak Dariusz-Dorotniak Tomasz 11:22

6-1 Dorotniak Tomasz-Ziemba Kamil 20:45

6-2 Januszczak Dominik 23:42

7-2 Kudła Grzegorz-Dorotniak Tomasz 24:13

8-2 Dorotniak Tomasz-Kudła Grzegorz 24:55

9-2 Dorotniak Tomasz-Ziemba Kamil 25:36

9-3 Filipek Konrad-Najsarek Grzesiek 26:20

 

kary: 2-0min

 

DROZD AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA - INTERQ 4-7 (1:3 ; 3:4)

0-1 Janik Michał-Mołoń Jakub 7:47

1-1 Rogowski Arkadiusz 8:09

1-2 Ambicki Michał-Janik Michał 8:44

1-3 Ambicki Michał-Janik Michał 12:24

1-4 Zadylak Piotr-Ambicki Michał 14:45

2-4 Rogowski Arkadiusz-Ambicki Maciej 16:16

3-4 Rakuś Mateusz-Marczak Waldemar 19:41

3-5 Zadylak Piotr-Ambicki Michał 20:52

3-6 Zadylak Piotr-Janik Michał 24:05

3-7 Zadylak Piotr-Mołoń Jakub 27:53

4-7 Marczak Waldemar 27:59

 

kary: 6-0min

 

Sponsorzy


Losowe zdjęcia

Patronat medialny

Tabela 2015/2016

LpDrużynaPkt
1 TG Sokół Sanok 6
2 Studio34.pl 3
3 eSanok 3
4 Venma Pustków 0
5 Interq 0
6 Gimnazjum nr 3 Sanok 0
7 Forest Systemy Uszczelnień 0
8 El-Bud 0
9 Drozd Wodnik 0
10 Besco 0
11 AZS PWSZ Sanok 0
12 Komputronik 0

Terminarz SLU

  • Kojelka

Statystyki zawodników