VIII kolejka - wyniki.

Małą niespodziankę w ósmej kolejce Sanockiej Ligi Unihokeja sprawiła drużyna AKSU Polska, która pokonała po karnych El-Bud. Gdyby zawodnicy AKSU zachowali więcej zimnej krwi w końcówce to mogli by dopisać komplet punktów! Tempa nie zwalnia lider Trans-Drew,

który tym razem w wymiarach dwucyfrowych pokonał studentów z PWSZ Sanok. Wysokie drugie miejsce, po kolejnej wygranej tym razem nad Gimnazjum nr 3, utrzymuje rewelacja tego sezonu drużyna Forest Team!

Komplet wyników:

GIMNAZJUM NR 3 - FOREST SC TEAM 3-5 (2:4 ; 1:1)

0-1 Naparło Piotr-Milczanowski Bartłomiej 0:15

0-2 Milczanowski Bartłomiej-Adamek Michał 1:26

1-2 Brukwicki Maciej-Wojnarowski Mateusz 1:51

1-3 Jaklik Konrad-Gładysz Roman 5:29

1-4 Milczanowski Bartłomiej 13:14

2-4 Hydzik Karol 13:59

2-5 Naparło Piotr-Jaklik Konrad 16:17

3-5 Rolnik Szymon 17:51

 

kary: 2-8min

 

TRANS-DREW POSADA - AZS PWSZ SANOK 17-1 (9:0 ; 8:1)

1-0 Popiel Hubert 1:46

2-0 Adamiak Kamil-Żądło Łukasz 6:41

3-0 Adamiak Kamil-Popiel Hubert 6:59

4-0 Popiel Hubert-Kot Przemysław 8:07

5-0 Kot Przemysław-Bomba Radosław 9:50

6-0 Żądło Łukasz-Muszański Paweł 10:07

7-0 Żądło Łukasz-Adamiak Kamil 11:14

8-0 Muszański Paweł 12:42

9-0 Popiel Hubert-Muszański Paweł 13:53

10-0 Muszański Paweł-Popiel Hubert 14:54

11-0 Kot Przemysław-Muszański Paweł 16:19

12-0 Popiel Hubert-Żądło Łukasz 17:25

13-0 Adamiak Kamil-Popiel Hubert 18:43

14-0 Bomba Radosław-Popiel Hubert 20:02

15-0 Adamiak Kamil-Żądło Łukasz 22:39

16-0 Kot Przemysław-Bomba Radosław 23:26

16-1 Poznański Jakub 24:13

17-1 Żądło Łukasz 26:57

 

kary: 0-4min

 

AUTOMANIA - INTERQ 4-10 (1:4 ; 3:6)

0-1 Ciepły Damian-Janik Michał 5:38

0-2 Ambicki Michał-Salewski Konrad 6:49

0-3 Ciepły Damian-Ambicki Michał 10:14

1-3 Januszczak Dominik-Słomiana Rafał 12:57

1-4 Ambicki Michał-Mołoń Jakub 13:56

1-5 Ciepły Damian-Ambicki Michał 14:18

1-6 Mołoń Jakub-Janik Michał 14:55

2-6 Najsarek Grzesiek 16:17

2-7 Ciepły Damian-Ambicki Michał 18:53

2-8 Ambicki Michał-Zadylak Piotr 20:40

2-9 Zadylak Piotr-Ciepły Damian 22:27

2-10 Ciepły Damian-Ambicki Michał 23:37

3-10 Najsarek Grzesiek-Januszczak Dominik 24:24

4-10 Filipek Konrad 27:31

 

kary: 0-4min

 

EL-BUD - AKSU POLSKA 7-8 PK (1:4 ; 6:3)

0-1 Rząsa Wojciech-Miranowicz Łukasz 2:16

0-2 Czopor Piotr-Penar Marcin 3:32

1-2 Milczanowski Tomasz 6:28

1-3 Hański Damian 7:29

1-4 Rząsa Wojciech-Pelczarski Łukasz 11:27

2-4 Sobkowicz Damian-Milczanowski Tomasz 15:47

2-5 Czopor Piotr-Penar Marcin 17:31

3-5 Dorotniak Tomasz- 18:22

4-5 Dorotniak Tomasz 19:35

5-5 Kudła Grzegorz 21:34

5-6 Miranowicz Łukasz 21:51

6-6 Sobkowicz Damian-Ziemba Kamil 24:27

6-7 Sośnicki Krzysztof-Pelczarski Łukasz 24:52

7-7 Sobkowicz Damian 27:56

karne:

Rząsa 0-0

Sobkowicz 0-0

*Miranowicz 0-1

*Ziemba 1-1

*Hański 1-2

Hydzik 1-2 

 

kary: 4-0min

 

DROZD POLITECHNIKA RZESZOWSKA - ISANOK.PL 4-2 (2:2 ; 2:0)

1-0 Rogowski Arkadiusz-Rakuś Mateusz 3:36

2-0 Rogowski Arkadiusz-Rakus Mateusz 4:29

2-1 Nagaj Patryk-Sujkowski Jakub 7:10

2-2 Krawczyk Kamil 8:02

3-2 Leś Michał-Rakuś Mateusz 19:23

4-2 Rakuś Mateusz 27:58

 

kary:0-4min

Sponsorzy


Losowe zdjęcia

Patronat medialny

Tabela 2015/2016

LpDrużynaPkt
1 TG Sokół Sanok 6
2 Studio34.pl 3
3 eSanok 3
4 Venma Pustków 0
5 Interq 0
6 Gimnazjum nr 3 Sanok 0
7 Forest Systemy Uszczelnień 0
8 El-Bud 0
9 Drozd Wodnik 0
10 Besco 0
11 AZS PWSZ Sanok 0
12 Komputronik 0

Terminarz SLU

  • Kojelka

Statystyki zawodników