Wyniki IX kolejka .

Wyniki IX kolejki SLU:


 GIMNAZJUM NR 3 - AKSU 2-7 (0:1,2:6)
03:23 0 : 1     Marcin Penar                  
15:11     0 : 2     Żebrak Marcin -    Damian Hański              
 18:13     1 : 2     Hubert Niemiec-    Maciej Brukowski   

           
 19:07     1 : 3     Damian Hański     -             
 20:01     1 : 4     Marcin Penar     -Łukasz Pelczarski              
 20:22     1 : 5     Żebrak Marcin     -Marcin Penar              
 21:01     1 : 6     Marcin Penar     -Żebrak Marcin              
 25:52     2 : 6     Karol Hydzik     -Maciej Brukowski              
 27:54     2 : 7     Łukasz Milanowicz- Krzysztof Sośnicki


AZS PWSZ Sanok     - eSanok 3-7 (1:4, 2:3)
03:06     1 : 0     Jakub Poznański                  
04:18     1 : 1     Piotr Karnas -    Tomasz Mermer              
10:28     1 : 2     Tomasz Mermer     -Piotr Karnas              
11:51     1 : 3     Tomasz Mermer -    Piotr Karnas              
13:09     1 : 4     Tomasz Mermer-     Marcin Szczudlik              
14:25     1 : 5     Tomasz Mermer-     Piotr Karnas              
18:21     2 : 5     Mateusz Badowicz -    Patryk Polański              
26:15     3 : 5     Marcin Szczudlik                  
27:51     3 : 6     Piotr Karnas-     Marcin Szczudlik              
27:58     3 : 7     Piotr Karnas


iSanok     - Automania 6-5 p.k (2:2, 3:3) karne 1:0
01:02     0 : 1     Dominik Januszczak                  
01:47     0 : 2     Tomasz Słomiana                  
03:39     1 : 2     Kamil Krawczyk     Patryk Nagaj              
07:02     2 : 2     Jakub Sujkowski     Przemysław Dębiński              
14:52     2 : 3     Dominik Januszczak                  
17:28     3 : 3     Kamil Krawczyk     Patryk Nagaj              
19:07     3 : 4     Dominik Januszczak     Rafał Słomiana              
20:12     3 : 5     Konrad Filipek     Rafał Słomiana              
25:15     4 : 5     Jakub Kluska                  
27:20     5 : 5     Kamil Krawczyk     Przemysław Dębiński


Interq - El-Bud  7-5 (4:2, 3:3)
00:29     1 : 0     Damian Ciepły                  
05:28     2 : 0     Radosław Sawicki                  
05:51     2 : 1     Dariusz Dorotniak -    Damian Sobkowicz              
09:22     2 : 2     Dariusz Dorotniak -    Damian Sobkowicz              
12:24     3 : 2     Radosław Sawicki -    Maciej Bielec              
12:51     4 : 2     Damian Ciepły-     Krystian Maślak              
17:45     4 : 3     Grzegorz Kudła -    Damian Sobkowicz              
18:57     5 : 3     Piotr Zadylak-     Michał Janik              
20:22     5 : 4     Dariusz Dorotniak -    Tomasz Dorotniak              
23:24     5 : 5     Dariusz Dorotniak -    Tomasz Dorotniak              
23:30     6 : 5     Maciej Bielec -    Radosław Sawicki              
25:52     7 : 5     Damian Ciepły-     Michał Janik

Trans-Drew Posada - Drozd Politechnika Rzeszowska 6-2 (2:2, 4:0)
00:27     0 : 1     Łukasz Łosiak     -Łukasz Kopczyński              
06:59     1 : 1     Kamil Adamiak                  
08:40     2 : 1     Radosław Bomba -    Przemysław Kot              
10:01     2 : 2     Rafał Januszczak -    Michał Leś              
14:52     3 : 2     Kamil Adamiak -    Tomasz Dziedzina              
19:32     4 : 2     Kamil Adamiak -    Tomasz Dziedzina              
22:31     5 : 2     Kamil Adamiak-    Paweł Muszański              
26:11     6 : 2     Paweł Muszański-     Tomasz Dziedzina

Sponsorzy


Losowe zdjęcia

Patronat medialny

Tabela 2015/2016

LpDrużynaPkt
1 TG Sokół Sanok 6
2 Studio34.pl 3
3 eSanok 3
4 Venma Pustków 0
5 Interq 0
6 Gimnazjum nr 3 Sanok 0
7 Forest Systemy Uszczelnień 0
8 El-Bud 0
9 Drozd Wodnik 0
10 Besco 0
11 AZS PWSZ Sanok 0
12 Komputronik 0

Terminarz SLU

  • Kojelka

Statystyki zawodników