Wyniki x kolejki.

W zakończonej x kolejce SLU najciekawiej było w meczu drużyn Drozd PRz i esanok.pl. Po pierwszej połowie dość niespodziewanie prowadziła drużyna Drozd PRz. Jednak w drugiej połowie niezawodny strzelec drużyny Esanok.pl Piotr Karnas, zdobywając trzy

bramki pod rząd wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Nie do zatrzymania nadal jest drużyna Trans -Drewu, tym razem o jej sile przekonał się zespół Automani.Lider tabeli jeżeli w następnej kolejce pokona El-Bud zakończy pierwsza rundę z kompletem zwycięstw ! Swoje mecze wygrały też drużyny Interq oraz El-Budu.

ISANOK.PL-EL-BUD 2-5 (1:1 ; 1:4)
04:18    0 : 1    Damian Hydzik-Damian Łukowski
09:36    1 : 1    Patryk Nagaj-Jakub Sujkowski
15:30    1 : 2    Damian Hydzik-Tomasz Milczanowski
17:45    1 : 3    Tomasz Milczanowski
18:49    1 : 4    Damian Łukowski-Tomasz Milczanowski
20:22    1 : 5    Damian Hydzik-Damian Łukowski
25:28    2 : 5    Patryk Nagaj-Michał Jakima
kary: 4-0min

INTERQ-ASKU POLSKA 5-3 (3:1 ; 2:2)
03:23    1 : 0    Michał Ambicki
06:49    2 : 0    Radosław Sawicki-Michał Ambicki
12:24    2 : 1    Wojciech Rząsa
13:35    3 : 1    Damian Ciepły-Radosław Sawicki
15:11    3 : 2    Piotr Czopor-Piotr Packanik
19:12    4 : 2    Radosław Sawicki-Jakub Mołoń
24:03    5 : 2    Damian Ciepły-Radosław Sawicki
26:55    5 : 3    Marcin Penar-Łukasz Pelczarski
kary: 6-2min

AUTOMANIA-TRANS-DREW POPIEL 2-7 (1:2 ; 1:5)
02:36    0 : 1    Radosław Bomba-Kamil Adamiak
07:53   0 : 2   Przemysław Kot-Radosław Bomba
08:22    1 : 2    Dawid Pasierbowicz
13:42    1 : 3    Przemysław Kot-Hubert Popiel
14:52    2 : 3    Dawid Pasierbowicz-Konrad Filipek
21:52    2 : 4    Kamil Adamiak-Radosław Bomba
22:25    2 : 5    Radosław Bomba-Hubert Popiel
26:42    2 : 6    Kamil Adamiak
27:44   2 : 7       Hubert Popiel Radosław Bomba
kary: 4-2min

AZS PWSZ SANOK-FOREST SC TEAM 1-6 (0:1 ; 1:5)
10:29    0 : 1   Dariusz Wanat-Piotr Naparło
16:14    0 : 2   Piotr Naparło
17:01    1 : 2   Daniel Ziemba- Piotr Koryto
20:38    1 : 3   Piotr Naparło
22:05    1 : 4   Piotr Naparło -Dariusz Wanat
25:17    1 : 5   Dariusz Wanat-Konrad Jaklik
27:05    1 : 6   Konrad Jaklik- Ireneusz Malec
kary: 0-0min

DROZD AZS POLITECHNIKKA RZESZOWSKA-ESANOK.PL 4-6 (4:2 ; 0:4)
06:42    0 : 1    Jakub Padiasek
07:58    1 : 1    Krzysztof Łosiak- Rafał Januszczak
08:05    2 : 1    Łukasz Kopczyński -Michał Leś
09:53    3 : 1    Łukasz Łosiak -Michał Leś
11:38    4 : 1    Łukasz Łosiak
12:05    4 : 2    Piotr Karnas -Jakub Padiasek
15:18    4 : 3    Piotr Karnas- Tomasz Mermer
18:51    4 : 4    Piotr Karnas -Tomasz Rudy
23:24    4 : 5    Piotr Karnas- Tomasz Rudy
27:54    4 : 6    Jakub Padiasek    -Gracjan Popek
kary: 2-2min

Sponsorzy


Losowe zdjęcia

Patronat medialny

Tabela 2015/2016

LpDrużynaPkt
1 TG Sokół Sanok 6
2 Studio34.pl 3
3 eSanok 3
4 Venma Pustków 0
5 Interq 0
6 Gimnazjum nr 3 Sanok 0
7 Forest Systemy Uszczelnień 0
8 El-Bud 0
9 Drozd Wodnik 0
10 Besco 0
11 AZS PWSZ Sanok 0
12 Komputronik 0

Terminarz SLU

  • Kojelka

Statystyki zawodników