Wyniki XI kolejka - zakończenie I rundy.

Mecz pomiędzy El-Budem a Trans-Drewem mógł zakończyć się spora niespodzianką. Przez większość spotkania drużyna Trans-Drewu miała zdecydowaną przewagę jednak w drugiej połowie zawodnicy El-Budu doprowadzili do remisu. Pod koniec meczu Trans-Drew grając w przewadze

jednego zawodnika na 2 sekundy przed zakończeniem spotkania zdołal strzelić zwycięską bramkę i tym samym jako pierwsza drużyna w historii SLU wygrała wszystkie mecze pierwszej rundy w regulaminowym  czasie. Okazałe zwycięstwa odniosły drużyny esanok.pl oraz Interq. Bez zwycięstwa nadal pozostaje ekipa PWSZ, która tym razem uległa Gimnazjum nr 3.  W ostatnim spotkaniu tej kolejki Drozd PRz wygrał z Forestem i odrobił 3 punkty do czwartego miejsca.

 

GIMNAZJUM NR 3 - PWSZ SANOK 4-3 (2:2 ; 2:1)

00:29 1 : 0 Mateusz Wojnarowski

04:18 2 : 0 Hubert Niemiec Maciej Brukowski

07:03 2 : 1 Mateusz Badowicz Daniel Ziemba

09:56 2 : 2 Patryk Polański Darek Kapczak

22:25 2 : 3 Patryk Polański Mateusz Badowicz

24:40 3 : 3 Jakub Biłas Maciej Brukowski

27:20 4 : 3 Maciej Brukowski Karol Hydzik

KARY: 2-4min

 

ESANOK.PL - AUTOMANIA 14-4 (5:1 ; 9:3)

01:10     1 : 0        Gracjan Popek  Piotr Karnas

05:34     1 : 1        Rafał Słomiana

07:38     2 : 1        Jakub Padiasek

09:08     3 : 1        Tomasz Mermer Gracjan Popek

09:50     4 : 1        Tomasz Mermer Piotr Karnas

13:58     5 : 1        Tomasz Rudy     Jakub Padiasek

15:11     6 : 1        Gracjan Popek  Piotr Karnas

16:24     7 : 1        Piotr Karnas       Tomasz Mermer

17:28     8 : 1        Jakub PadiasekPiotr Karnas

19:32     9 : 1        Tomasz Rudy

22:25     9 : 2        Dominik JanuszczaK Tomasz Słomiana

23:52     10 : 2     Jakub PadiasekTomasz Mermer

24:43     10 : 3     Konrad Filipek   Tomasz Słomiana

25:18     10 : 4     Dawid Pasierbowicz Tomasz Słomiana

25:52     11 : 4     Piotr Karnas

26:21     12 : 4     Tomasz Rudy Gracjan Popek

26:42     13 : 4     Jakub PadiasekPiotr Karnas

27:56     14 : 4     Piotr Karnas Tomasz Mermer

KARY: 2-0min

 

TRANS-DREW POSADA - EL-BUD 6-5 (4:1 ; 2:4)

05:49     1 : 0        Kamil Adamiak

06:57     2 : 0        Hubert Popiel

07:16     3 : 0        Radosław Bomba Przemysław Kot

11:32     3 : 1        Kamil Ziemba    Bartosz Hućko

12:36     4 : 1        Przemysław Kot Kamil Adamiak

15:45     5 : 1        Paweł Muszański Radosław Bomba

17:41     5 : 2        Kamil Ziemba

20:22     5 : 3        Bartosz Hućko   Dariusz Dorotniak

23:02     5 : 4        Damian Sobkowicz Dariusz Dorotniak

24:43     5 : 5        Bartosz Hućko

27:58     6 : 5        Hubert Popiel   Przemysław Kot

KARY: 2-2min

 

ISANOK.PL - INTERQ 3-16 (1:5 ; 2:14)

02:36     0 : 1        Michał AmbickiJakub Mołoń

05:28     0 : 2        Michał AmbickiPiotr Zadylak

07:16     0 : 3        Jakub Mołoń     Piotr Zadylak

08:45     0 : 4        Piotr Zadylak

10:25     1 : 4        Patryk Nagaj      Dawid Sobczyk

11:02     1 : 5        Michał AmbickiPiotr Zadylak

15:33     1 : 6        Tomasz Wolanin              Piotr Zadylak

15:57     1 : 7        Piotr Zadylak     Tomasz Wolanin

17:21     1 : 8        Tomasz Wolanin              Piotr Zadylak

18:42     1 : 9        Michał AmbickiTomasz Wolanin

19:38     1 : 10     Piotr Zadylak     Tomasz Wolanin

20:14     1 : 11     Michał AmbickiTomasz Wolanin

21:36     1 : 12     Jakub Mołoń     Michał Ambicki

22:27     1 : 13     Piotr Zadylak     Jakub Mołoń

23:12     1 : 14     Michał AmbickiJakub Mołoń

23:31     2 : 14     Patryk Nagaj

24:48     3 : 14     Jakub Kluska      Kamil Krawczyk

26:02     3 : 15     Piotr Zadylak     Tomasz Wolanin

27:24     3 : 16     Tomasz Wolanin Piotr Zadylak

KARY: 4-2min

 

FOREST SC TEAM - DROZD POLTECHNIKA RZESZOWSKA 4-6 (1:2 ; 3:4)

05:44     1 : 0        Bartłomiej Milczanowski

10:48     1 : 1        Łukasz Kopczyński Maciej Ambicki

13:35     1 : 2        Łukasz Kopczyński Maciej Ambicki

19:57     1 : 3        Łukasz Kopczyński Maciej Ambicki

21:39     2 : 3        Piotr Naparło Konrad Jaklik

27:15     2 : 6        Łukasz Łosiak Maciej Ambicki

22:45     3 : 3        Ireneusz Malec

23:52     4 : 3        Bartłomiej Milczanowski Konrad Jaklik

24:10     4 : 4    Maciej Ambicki Michał Leś

26:21     4 : 5    Maciej Ambicki

kary: 4-8min

Sponsorzy


Losowe zdjęcia

Patronat medialny

Tabela 2015/2016

LpDrużynaPkt
1 TG Sokół Sanok 6
2 Studio34.pl 3
3 eSanok 3
4 Venma Pustków 0
5 Interq 0
6 Gimnazjum nr 3 Sanok 0
7 Forest Systemy Uszczelnień 0
8 El-Bud 0
9 Drozd Wodnik 0
10 Besco 0
11 AZS PWSZ Sanok 0
12 Komputronik 0

Terminarz SLU

  • Kojelka

Statystyki zawodników