Początek II RUNDY sezonu zasadniczego - XII Kolejka

Dnia 27 stycznia 2014 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 3 w Sanoku odbyła się XII kolejka Sanockiej Ligi Unihokeja.

Pierwszy mecz nowej rundy i od razu hit!

 

Mecz pomiędzy Trans-Drew Popiel - bezapelacyjnie najlepszą drużyna I rundy, a 3 zespołem w tabeli - InterQ. Zespół Trans-Drew szybko objął prowadzenie i nie oddał go już do samego końca, pomimo pościgu w drugiej połowie InterQ. W drugim spotkaniu tej kolejki pomiędzy drużynami z dolnej części tabeli iSanok zwyciężył z AKSU Polska 4:1. Trzeci mecz to już zacięta rywalizacja pomiędzy zespołem FOREST SU, a Automanią zakończony zwycięstwem tych drugich wyrwanym w ostatnich sekundach spotkania. Kolejny pojedynek również stał na wysokim poziomie i o zwycięstwo eSanok musiało walczyć do samego końca z El-Budem, aby wygrać jedynie o jedną bramkę. Na zakończenie kolejki rozegrany został mecz pomiędzy młodymi zawodnikami Gimnazjum nr 3 oraz zespołem Drozd Politechnika Rzeszowska.

Poniżej dokładne wyniki wraz ze strzelcami bramek:

 

INTERQ – TRANS-DREW POPIEL 5:7 (2:6, 3:1)

 

00:56 0:1      Hubert Popiel – Łukasz Żądło

04:06 1:1      Jakub Mołoń – Michał Janik

04:26 1:2      Kamil Adamiak – Radosław Bomba

06:13 1:3      Łukasz Żądło – Radosław Bomba

08:42 1:4      Przemysław Kot – Paweł Muszański

09:05 1:5      Kamil Adamiak – Przemysław Kot

10:08 2:5      Piotr Zadylak

10:45 2:6      Łukasz Żądło – Kamil Adamiak

16:28 3:6      Piotr Zadylak

21:47 4:6      Piotr Zadylak

22:54 5:6      Piotr Zadylak

25:13 5:7      Przemysław Kot – Radosław Bomba

          Kary: 8 – 0 min

 

iSANOK – AKSU POLSKA 4:1 (1:1, 3:0)

 

11:29 0:1      Piotr Packanik – Marcin Penar

13:46 1:1      Michał Jakima – Kamil Olearczyk

21:14 2:1      Jakub Kluska – Kamil Olearczyk

26:42 3:1      Jakub Sujkowski

27:45 4:1      Jakub Sujkowski

          Kary: 2 – 4 min

 

FOREST SU – AUTOMANIA 4:5 (2:2, 2:3)

 

01:54 1:0      Piotr Naparło – Bartłomiej Milczanowski

10:34 1:1      Grzegorz Najsarek – Tomasz Słomiana

10:57 2:1      Bartłomiej Milczanowski

11:40 2:2      Konrad Filipek – Rafał Słomiana

16:11 2:3      Dominik Januszczak – Rafał Słomiana

16:58 3:3      Dariusz Wanat – Ireneusz Malec

23:33 3:4      Grzegorz Najsarek – Dominik Januszczak

25:50 4:4      Piotr Naparło – Konrad Jaklik

27:48 4:5      Grzegorz Najsarek

          Kary: 0 – 4 min

 

EL-BUD – ESANOK 5:6 (3:1, 2:5)

 

02:15 0:1      Tomasz Rudy – Gracjan Popek

07:37 1:1      Tomasz Milczanowski – Bartosz Hućko

10:25 2:1      Kamil Ziemba – Tomasz Milczanowski

12:41 3:1      Damian Łukowski – Bartosz Hućko

15:08 3:2      Tomasz Mermer

18:16 3:3      Tomasz Mermer

21:36 4:3      Damian Łukowski – Bartosz Hućko

22:45 4:4      Gracjan Popek – Piotr Karnas

23:12 5:4      Kamil Ziemba

24:48 5:5      Piotr Karnas – Tomasz Mermer

27:51 5:6      Piotr Karnas – Tomasz Mermer

          Kary: 0 – 4 miin

 

GIMNAZJUM NR 3 – DROZD PRZ 2:7 (1:2, 1:5)

 

10:53 0:1      Arkadiusz Rogowski – Maciej Ambicki

12:45 1:1      Mateusz Wojnarowski

13:47 1:2      Arkadiusz Rogowski – Maciej Ambicki

14:31 1:3      Łukasz Łosiak – Łukasz Kopczyński

24:36 1:4      Arkadiusz Rogowski – Łukasz Łosiak

25:06 1:5      Arkadiusz Rogowski

26:18 2:5      Maciej Brukwicki – Mateusz Wojnarowski

27:22 2:6      Arkadiusz Rogowski – Maciej Ambicki

          Kary: 2 – 4 min

Sponsorzy


Losowe zdjęcia

Patronat medialny

Tabela 2015/2016

LpDrużynaPkt
1 TG Sokół Sanok 6
2 Studio34.pl 3
3 eSanok 3
4 Venma Pustków 0
5 Interq 0
6 Gimnazjum nr 3 Sanok 0
7 Forest Systemy Uszczelnień 0
8 El-Bud 0
9 Drozd Wodnik 0
10 Besco 0
11 AZS PWSZ Sanok 0
12 Komputronik 0

Terminarz SLU

  • Kojelka

Statystyki zawodników