XVI Kolejka - Wyniki

Kolejna kolejka spotkań II rundy Sanockiej Ligi Unihokeja to kolejne zaskakujące rezultaty, walka do ostatniej minuty, nieszablonowe zagrania, niespotykane interwencje bramkarzy i rywalizacja na najwyższym poziomie. Szczegóły spotkań XVI kolejki poniżej.

 

 

GIMNAZJUM NR 3 - ISANOK.PL 5:4 (2:3 , 3:1)

01:14     0 : 1        Patryk Nagaj - Jakub Sujkowski

02:05     1 : 1        Sławomir Tomusiak - Marcin Marszałek

04:22     2 : 1        Hubert Niemiec

06:13     2 : 2        Patryk Nagaj

09:57     2 : 3        Jakub Kluska

22:47     3 : 3        Maciej Brukwicki - Mateusz Wojnarowski

23:37     4 : 3        Maciej Brukwicki - Mateusz Wojnarowski

24:50     5 : 3        Maciej Brukwicki

27:33     5 : 4        Kamil Olearczyk - Jakub Sujkowski

Kary: 4 – 6 min

 

FOREST SU - TRANS-DREW POSADA 6:5 (2:3, 4:2)

05:26     0 : 1        Paweł Muszański - Hubert Popiel

06:34     1 : 1        Marcin Wołoszczak - Ireneusz Malec

07:50     1 : 2        Hubert Popiel - Radosław Bomba

08:47     1 : 3        Przemysław Kot - Paweł Muszański

11:28     2 : 3        Piotr Naparło - Ireneusz Malec

15:48     3 : 3        Piotr Naparło

17:07     3 : 4        Przemysław Kot - Hubert Popiel

20:03     4 : 4        Piotr Naparło

20:26     4 : 5        Radosław Bomba

22:40     5 : 5        Piotr Naparło

23:42     6 : 5        Piotr Naparło

Kary: 2 – 0 min

 

AZS PWSZ SANOK - EL-BUD 5:13 (1:8, 4:5)

01:22     0 : 1        Kamil Ziemba

02:20     0 : 2        Dariusz Dorotniak - Damian Sobkowicz

03:06     0 : 3        Dariusz Dorotniak - Kamil Ziemba

06:57     0 : 4        Tomasz Milczanowski - Kamil Ziemba

08:50     0 : 5        Kamil Ziemba - Damian Hydzik

09:43     1 : 5        Mateusz Badowicz - Piotr Koryto

10:09     1 : 6        Tomasz Milczanowski - Tomasz Dorotniak

10:47     1 : 7        Tomasz Dorotniak - Dariusz Dorotniak

11:14     1 : 8        Damian Hydzik

15:42     1 : 9        Damian Hydzik - Dariusz Dorotniak

16:38     1 : 10     Damian Hydzik

17:45     2 : 10     Mateusz Badowicz - Darek Kapczak

19:26     3 : 10     Piotr Koryto

21:28     3 : 11     Kamil Ziemba

22:34     3 : 12     Kamil Ziemba - Tomasz Dorotniak

24:08     4 : 12     Jakub Poznański - Piotr Koryto

24:52     4 : 13     Dariusz Dorotniak - Damian Sobkowicz

25:53     5 : 13     Piotr Koryto

Kary: 0 – 2 min

 

ESANOK.PL - AKSU POLSKA 8:2 (2:1, 6:1)

02:46     0 : 1        Krzysztof Sośnicki - Łukasz Pelczarski

09:35     1 : 1        Marcin Szczudlik - Gracjan Popek

13:19     2 : 1        Piotr Karnas - Tomasz Mermer

14:23     3 : 1        Tomasz Rudy - Piotr Karnas

18:55     4 : 1        Marcin Szczudlik

21:09     5 : 1        Marcin Szczudlik - Piotr Karnas

22:11     5 : 2        Marcin Penar

23:46     6 : 2        Piotr Karnas

24:11     7 : 2        Gracjan Popek - Tomasz Rudy

27:57     8 : 2        Tomasz Mermer - Tomasz Rudy

Kary: 0 – 0 min

 

DROZD AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA - AUTOMANIA 6:7 PK (2:6, 4:0)

01:23     0 : 1        Tomasz Słomiana

04:16     0 : 2        Grzegorz Najsarek - Dominik Januszczak

05:26     0 : 3        Dominik Januszczak

06:02     1 : 3        Michał Leś - Arkadiusz Rogowski

07:29     1 : 4        Dominik Januszczak - Rafał Ćwikła

08:50     2 : 4        Arkadiusz Rogowski - Krzysztof Łosiak

09:12     2 : 5        Dominik Januszczak

11:05     2 : 6        Dominik Januszczak

15:28     3 : 6        Mateusz Rakuś - Arkadiusz Rogowski

19:24     4 : 6        Arkadiusz Rogowski - Michał Leś

24:39     5 : 6        Arkadiusz Rogowski - Rafał Januszczak

25:47     6 : 6        Arkadiusz Rogowski - Łukasz Łosiak

RZUTY KARNE:

Rogowski 1-0

Słomiana 1-1

Łosiak Ł. 2-1

Ćwikła 2-2

Rogowski 3-2

Słomiana 3-3

Ćwikła 3-4

Kary: 2 – 0 min

 

Sponsorzy


Losowe zdjęcia

Patronat medialny

Tabela 2015/2016

LpDrużynaPkt
1 TG Sokół Sanok 6
2 Studio34.pl 3
3 eSanok 3
4 Venma Pustków 0
5 Interq 0
6 Gimnazjum nr 3 Sanok 0
7 Forest Systemy Uszczelnień 0
8 El-Bud 0
9 Drozd Wodnik 0
10 Besco 0
11 AZS PWSZ Sanok 0
12 Komputronik 0

Terminarz SLU

  • Kojelka

Statystyki zawodników