XVIII Kolejka - Wyniki

Wyniki XVIII kolejki Sanockiej Ligi Unihokeja

 

 

 

GIMNAZJUM NR 3 - ESANOK 3:4 PK (2:1, 1:2)

04:51     0 : 1        Piotr Karnas - Tomasz Rudy                                      

04:56     0 : 2        Łukasz Lachiewicz - Piotr Karnas                                             

13:56     1 : 2        Hubert Niemiec - Grzegorz Niedziela                   

19:13     1 : 3        Piotr Karnas - Łukasz Lachiewicz                                             

21:25     2 : 3        Jakubaszek Jakub                                                         

25:02     3 : 3        Maciej Brukwicki

karne:

Rudy 1-0

Karnas 2-0

Brukwicki 2-1

Popek G. 3-1

 

Kary: 2 – 4 min

 

PWSZ SANOK - ISANOK.PL 6:5 (2:1, 4:4)

01:46     0 : 1        Jakub Kluska - Przemysław Dębiński                                    

10:13     1 : 1        Mateusz Badowicz - Piotr Koryto                                           

13:03     2 : 1        Piotr Koryto                                                     

14:51     2 : 2        Jakub Sujkowski - Jakub Kluska                                              

18:06     2 : 3        Patryk Nagaj - Mateusz Fal                                       

19:52     3 : 3        Darek Kapczak                                                

20:22     4 : 3        Mateusz Badowicz - Piotr Koryto                                           

23:04     4 : 4        Jakub Sujkowski - Mateusz Fal                                

24:21     5 : 4        Piotr Koryto                                                     

25:54     6 : 4        Piotr Koryto - Mateusz Badowicz                                           

26:42     6 : 5        Mateusz Fal - Jakub Kluska

 

Kary: 2 – 0 min

 

AKSU POLSKA - FOREST SC TEAM 3:2 PK (0:2, 2:0)

01:09     0 : 1        Bartłomiej Milczanowski                                                           

04:46     0 : 2        Konrad Jaklik                                                   

17:42     1 : 2        Łukasz Miranowicz - Łukasz Pelczarski                  

19:57     2 : 2        Marcin Penar - Piotr Packanik

karne:

Milczanowski 1-0

Hański 1-1

Hański 2-1

 

Kary: 0 – 0 min

 

AUTOMANIA - EL-BUD 4:7 (1:5, 3:2)

01:04     0 : 1        Kamil Ziemba - Damian Sobkowicz                                        

04:02     1 : 1        Dominik Januszczak - Tomasz Słomiana                              

06:31     1 : 2        Kamil Ziemba - Dariusz Dorotniak                                          

06:36     1 : 3        Tomasz Dorotniak - Damian Sobkowicz               

08:48     1 : 4        Tomasz Dorotniak - Damian Sobkowicz               

13:47     1 : 5        Dariusz Dorotniak - Tomasz Dorotniak                 

17:26     1 : 6        Damian Hydzik                                                

23:40     2 : 6        Konrad Filipek - Dawid Pasierbowicz                                    

24:49     3 : 6        Rafał Słomiana - Tomasz Słomiana                                        

25:50     3 : 7        Tomasz Dorotniak                                                         

27:50     4 : 7        Rafał Słomiana - Tomasz Słomiana

 

Kary: 0 – 4 min

 

INTERQ - DROZD AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA 9:5 (5:1, 4:4)

05:01     1 : 0        Radosław Sawicki - Piotr Zadylak                                            

05:25     2 : 0        Damian Ciepły - Piotr Zadylak                                  

08:28     3 : 0        Radosław Sawicki - Michał Ambicki                                       

10:01     4 : 0        Michał Ambicki - Konrad Salewski                                         

12:17     4 : 1        Arkadiusz Rogowski - Krzysztof Łosiak                 

13:14     5 : 1        Piotr Zadylak - Michał Ambicki                                 

15:12     6 : 1        Michał Ambicki - Konrad Salewski                                         

17:35     7 : 1        Damian Ciepły                                 

21:29     8 : 1        Radosław Sawicki - Michał Ambicki                                       

23:06     8 : 2        Arkadiusz Rogowski - Maciej Ambicki                                  

23:29     9 : 2        Damian Ciepły - Radosław Sawicki                                         

24:20     9 : 3        Arkadiusz Rogowski - Michał Leś                                            

27:06     9 : 4        Arkadiusz Rogowski - Maciej Ambicki                                  

27:52     9 : 5        Maciej Ambicki - Maciej Czech

 

Kary: 0 – 0 min

Sponsorzy


Losowe zdjęcia

Patronat medialny

Tabela 2015/2016

LpDrużynaPkt
1 TG Sokół Sanok 6
2 Studio34.pl 3
3 eSanok 3
4 Venma Pustków 0
5 Interq 0
6 Gimnazjum nr 3 Sanok 0
7 Forest Systemy Uszczelnień 0
8 El-Bud 0
9 Drozd Wodnik 0
10 Besco 0
11 AZS PWSZ Sanok 0
12 Komputronik 0

Terminarz SLU

  • Kojelka

Statystyki zawodników