XXI Kolejka - Wyniki

XXI Kolejka za nami. W poniedziałkowe popołudnie w hali Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku odbyła się przedostatnia kolejka sezonu zasadniczego SLU.

 

Pierwsze spotkanie to rywalizacja El-Budu oraz iSanok, drużyn zajmujących odpowiednio, 6 miejsce w tabeli oraz 10. Po zaciętym meczu ostatecznie zespół iSanok pokonał El-Bud 7:6. W drugim spotkaniu naprzeciwko siebie stanęły ekipy AKSU Polska oraz InterQ. Zgodnie z oczekiwaniami, faworyci nie pozostawili złudzeń rywalom zwyciężając 6:2. Trzeci mecz to już rywalizacja walczących o pierwsze miejsce przed play-offami Trans-Drewem, a drużyną Automanii, mającą już zapewniony udział w play-offach. Mecz zakończył się wynikiem 7:5 dla Trans-Drewu, jednak mecz był bardzo zacięty i o końcowym zwycięstwie zaważyły bramki strzelone w ostatnich minutach. W 4 meczu kolejki, Forest Systemy Uszczelnień odprawił z kwitkiem PWSZ Sanok, zapewniając sobie tym samym, pewne 4 miejsce przed rozgrywkami play-off. PWSZ Sanok, co już było wiadomo od początku II rundy sezonu zasadniczego zamknie tabelę rozgrywek 2013/2014. Na zakończenie kolejki, można rzec, tradycyjnie zespół Drozd Politechniki Rzeszowskiej podejmował kolejnego rywala. Tym razem naprzeciwko 5 drużyny w tabeli stanęli gracze eSanok. Mecz ostatecznie zakończył się wygraną eSanok 8:4, a napastnik drużyny Sanok – Piotr Karnas osiągnął w tym meczu magiczną liczbę 100 punktów w sezonie!

Już za tydzień, tj. 7 kwietnia 2014 odbędzie się ostatnia, XXII kolejka sezonu zasadniczego 2013/2014!

 

EL-BUD - ISANOK.PL 6:7 (4:2, 2:5)

01:12     1 : 0        Tomasz Milczanowski                                                  

04:32     2 : 0        Tomasz Dorotniak - Grzegorz Kudła                                      

05:11     3 : 0        Dariusz Dorotniak - Tomasz Dorotniak                 

06:13     3 : 1        Kamil Krawczyk - Jakub Kluska                                 

08:08     3 : 2        Jakub Kluska - Kamil Krawczyk                                 

09:17     4 : 2        Damian Sobkowicz - Tomasz Dorotniak

15:21     4 : 3        Kamil Krawczyk                                                              

18:19     5 : 3        Damian Sobkowicz - Tomasz Milczanowski                        

19:20     5 : 4        Kamil Krawczyk - Przemysław Dębiński                               

20:20     5 : 5        Kamil Krawczyk - Patryk Nagaj                                 

23:32     6 : 5        Tomasz Dorotniak - Grzegorz Kudła                                      

25:07     6 : 6        Patryk Nagaj                                                    

26:57     6 : 7        Przemysław Dębiński - Mateusz Fal

Kary: 0 – 2 min

 

AKSU POLSKA – INTERQ 2:6 (0:4, 2:2)

00:38     0 : 1        Michał Janik - Jakub Mołoń                                      

01:58     0 : 2        Michał Ambicki - Damian Ciepły                                             

08:17     0 : 3        Damian Ciepły - Michał Janik                                    

11:20     0 : 4        Damian Ciepły - Michał Ambicki                                             

22:37     0 : 5        Michał Ambicki                                               

23:36     1 : 5        Łukasz Pelczarski                                                           

23:57     1 : 6        Michał Ambicki                                               

27:58     2 : 6        Marcin Penar - Piotr Czopor

Kary: 0 – 2 min

 

TRANS-DREW POSADA - AUTOMANIA 7:5 (4:3, 3:2)

02:14     0 : 1        Rafał Słomiana - Grzegorz Najsarek                                      

03:02     0 : 2        Dominik Januszczak - Grzegorz Najsarek            

08:18     1 : 2        Hubert Popiel                                                 

09:37     1 : 3        Rafał Słomiana                                               

10:00     2 : 3        Radosław Bomba - Paweł Muszański                   

12:16     3 : 3        Łukasz Żądło - Tomasz Dziedzina                                            

13:47     4 : 3        Radosław Bomba                                                          

20:12     4 : 4        Tomasz Słomiana - Dominik Januszczak                              

23:49     4 : 5        Rafał Słomiana                                               

24:20     5 : 5        Radosław Bomba                                                          

25:32     6 : 5        Tomasz Dziedzina - Łukasz Żądło                                            

25:54     7 : 5        Tomasz Dziedzina - Hubert Popiel

Kary: 0 – 0 min

 

FOREST SC TEAM - PWSZ SANOK 8:5 (2:2, 6:3)

08:38     0 : 1        Piotr Koryto - Darek Kapczak                                    

12:32     0 : 2        Piotr Koryto                                                     

12:43     1 : 2        Bartłomiej Milczanowski - Damian Krystyński   

13:31     2 : 2        Bartłomiej Milczanowski - Konrad Jaklik                             

15:10     3 : 2        Bartłomiej Milczanowski                                                           

16:11     3 : 3        Mateusz Badowicz - Piotr Koryto                                           

17:32     4 : 3        Damian Krystyński                                                        

18:27     5 : 3        Bartłomiej Milczanowski - Michał Adamek                        

20:01     6 : 3        Bartłomiej Milczanowski                                                           

21:24     6 : 4        Mateusz Badowicz - Piotr Koryto                                           

22:27     6 : 5        Piotr Koryto - Jakub Poznański                                

23:12     7 : 5        Damian Krystyński - Ireneusz Malec                                     

25:46     8 : 5        Bartłomiej Milczanowski - Konrad Jaklik

Kary: 2 – 0 min

 

ESANOK.PL - DROZD AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA 8:4 (3:3, 5:1)

04:57     0 : 1        Maciej Czech - Maciej Ambicki                                

05:28     1 : 1        Piotr Karnas - Tomasz Mermer                                

11:34     2 : 1        Piotr Karnas - Marcin Szczudlik                                

12:14     2 : 2        Maciej Ambicki - Michał Leś                                     

12:51     2 : 3        Maciej Czech - Michał Leś                                         

13:56     3 : 3        Tomasz Mermer - Marcin Szczudlik       

14:18     4 : 3        Tomasz Mermer - Piotr Karnas                                

16:14     4 : 4        Maciej Ambicki                                               

22:28     5 : 4        Piotr Karnas - Tomasz Rudy                                      

25:12     6 : 4        Tomasz Rudy - Piotr Karnas                                      

26:04     7 : 4        Piotr Karnas - Marcin Szczudlik                                

27:40     8 : 4        Piotr Karnas - Tomasz Mermer

             Kary: 2 – 2 min

Sponsorzy


Losowe zdjęcia

Patronat medialny

Tabela 2015/2016

LpDrużynaPkt
1 TG Sokół Sanok 6
2 Studio34.pl 3
3 eSanok 3
4 Venma Pustków 0
5 Interq 0
6 Gimnazjum nr 3 Sanok 0
7 Forest Systemy Uszczelnień 0
8 El-Bud 0
9 Drozd Wodnik 0
10 Besco 0
11 AZS PWSZ Sanok 0
12 Komputronik 0

Terminarz SLU

  • Kojelka

Statystyki zawodników