Zakończenie sezonu zasadniczego - XXII Kolejka - Wyniki

Ostatnia kolejka II rundy sezonu zasadniczego Sanockiej Ligi Unihokeja.

 

 

AZS PWSZ SANOK - GIMNAZJUM NR 3 5:4 (2:1, 3:3)

02:35     1 : 0        Darek Kapczak                                                

12:18     2 : 0        Patryk Polański - Piotr Koryto                                  

12:56     2 : 1        Mateusz Wojnarowski                                                

15:34     3 : 1        Darek Kapczak                                                

16:42     3 : 2        Patryk Myćka                                                  

17:02     3 : 3        Jakubaszek Jakub - Patryk Myćka                                          

17:16     4 : 3        Piotr Koryto - Jakub Poznański                                

22:19     5 : 3        Piotr Koryto - Patryk Polański                                  

22:47     5 : 4        Jakubaszek Jakub - Karol Hydzik

Kary: 4 – 2 min

 

AUTOMANIA - ESANOK.PL 0:10 (0:4, 0:6)

03:02     0 : 1        Łukasz Lachiewicz - Marcin Szczudlik                                    

03:41     0 : 2        Marcin Szczudlik - Gracjan Popek                                          

07:03     0 : 3        Marcin Szczudlik - Piotr Karnas                                

12:20     0 : 4        Piotr Karnas - Tomasz Mermer                                

14:48     0 : 5        Tomasz Mermer - Marcin Szczudlik                       

16:25     0 : 6        Tomasz Mermer                                                            

17:29     0 : 7        Tomasz Mermer - Piotr Karnas                                

22:10     0 : 8        Piotr Karnas                                                     

23:35     0 : 9        Tomasz Mermer - Piotr Karnas                                

26:02     0 : 10     Piotr Karnas - Tomasz Mermer

Kary: 2 – 0 min

 

EL-BUD - TRANS-DREW POSADA 3:12 (1:6, 2:6)

00:32     0 : 1        Hubert Popiel - Radosław Bomba                                          

04:24     0 : 2        Radosław Bomba                                                          

05:53     1 : 2        Damian Sobkowicz                                                       

09:02     1 : 3        Hubert Popiel - Paweł Muszański                                          

12:05     1 : 4        Radosław Bomba - Tomasz Dziedzina                   

12:15     1 : 5        Przemysław Kot - Radosław Bomba                      

13:02     1 : 6        Hubert Popiel - Radosław Bomba                                          

16:02     1 : 7        Paweł Muszański - Hubert Popiel                                          

16:52     1 : 8        Łukasz Żądło - Radosław Bomba                                            

18:16     2 : 8        Dariusz Dorotniak                                                         

18:48     2 : 9        Radosław Bomba - Przemysław Kot                      

22:01     2 : 10     Tomasz Dziedzina - Hubert Popiel                                         

24:10     2 : 11     Hubert Popiel                                                 

25:34     2 : 12     Hubert Popiel - Łukasz Żądło                                    

26:44     3 : 12     Tomasz Dorotniak

Kary: 0 – 0 min

 

INTERQ - ISANOK.PL 15:5 (6:0, 9:5)

01:42     1 : 0        Radosław Sawicki - Damian Ciepły                                         

02:12     2 : 0        Radosław Sawicki - Michał Ambicki                                       

08:14     3 : 0        Radosław Sawicki - Michał Ambicki                                       

08:32     4 : 0        Radosław Sawicki                                                          

10:58     5 : 0        Jakub Mołoń - Michał Ambicki                                

13:13     6 : 0        Radosław Sawicki - Michał Ambicki                                       

15:11     7 : 0        Damian Ciepły                                                

15:34     7 : 1        Mateusz Fal - Kamil Olearczyk                                 

16:30     8 : 1        Michał Janik                                                     

17:34     8 : 2        Jakub Sujkowski                                                            

18:48     8 : 3        Przemysław Dębiński - Patryk Nagaj                                    

19:38     9 : 3        Radosław Sawicki                                                          

21:35     9 : 4        Jakub Kluska - Kamil Krawczyk                                 

22:28     10 : 4     Michał Ambicki - Jakub Mołoń                                

22:57     10 : 5     Przemysław Dębiński                                                  

24:55     11 : 5     Radosław Sawicki                                                          

26:12     12 : 5     Radosław Sawicki - Michał Janik                                             

26:34     13 : 5     Radosław Sawicki - Maciej Bielec                                           

27:02     14 : 5     Damian Ciepły - Radosław Sawicki                                         

27:25     15 : 5     Radosław Sawicki - Michał Janik                                             

27:55     16 : 5     Damian Ciepły - Radosław Sawicki

Kary: 0 – 2 min

 

DROZD AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA - FOREST SU 1:5 (1:2, 0:3)

00:15     0 : 1        Konrad Jaklik                                                   

09:13     1 : 1        Łukasz Kopczyński - Krzysztof Łosiak                     

13:07     1 : 2        Ireneusz Malec - Konrad Jaklik                                

17:08     1 : 3        Konrad Jaklik                                                   

19:42     1 : 4        Ireneusz Malec - Michał Sowa                                 

23:40     1 : 5        Konrad Jaklik

 

Kary: 0 – 0 min

Sponsorzy


Losowe zdjęcia

Patronat medialny

Tabela 2015/2016

LpDrużynaPkt
1 TG Sokół Sanok 6
2 Studio34.pl 3
3 eSanok 3
4 Venma Pustków 0
5 Interq 0
6 Gimnazjum nr 3 Sanok 0
7 Forest Systemy Uszczelnień 0
8 El-Bud 0
9 Drozd Wodnik 0
10 Besco 0
11 AZS PWSZ Sanok 0
12 Komputronik 0

Terminarz SLU

  • Kojelka

Statystyki zawodników