Początek fazy play-off - wyniki pierwszych meczy

Faza play-off oficjalnie rozpoczęta. Drużyny, które zajęły miejsca od 1 do 8 w sezonie zasadniczym walczą o tytuł mistrza, zaś 3 drużyny od miejsc 9 do 11 rozgrywają trójmecz o końcowe lokaty.

 

Pierwszą parą był mecz lidera rundy zasadniczej – eSanok z drużyną Gimnazjum nr 3. Mecz zakończył się wynikiem 7:2 dla eSanok i z zaliczką 5 goli ze spokojem przystąpią do kolejnego meczu. W drugiej parze naprzeciwko siebie stanęły ekipy Aksu Polska oraz PWSZ Sanok. Po otwartym spotkaniu, obfitującym w bramki ostatecznie zespół Aksu pokonał PWSZ 10:5. Trzecia para I rundy play-off to spotkanie wiceliderów sezonu zasadniczego – Trans-Drew, a drużyny z miejsca 7 – Automanii. Po jednostronnym spotkaniu, zakończonym wynikiem 13:2 dla Trans-Drewu, i wydaje się, że zaliczka 9 goli powoduje, że kolejny mecz to już tylko formalność. Podobnie ma się sytuacja z parą InterQ-El-Bud. Gdzie mecz zakończył się rezultatem 12:5 dla InterQ, w którym to Radosław Sawicki pokonał bramkarza rywali 9 krotnie! Na zakończenie I rundy play-off pozostał mecz pomiędzy drużynami z miejsc 4 oraz 5, czyli Forest Systemy Uszczelnień oraz Drozd Politechnika Rzeszowska. Mecz ten zakończył się remisem 3:3 i o tym która drużyna awansuje do najlepszej 4 zdecyduje drugie spotkanie.

Poniżej dokładne statystyki z wszystkich meczy I rundy play-off.

 

GIMNAZJUM NR 3 - ESANOK.PL 2:7 (1:4, 1:3)

02:32     0 : 1        Piotr Karnas - Łukasz Lachiewicz                                             

07:03     1 : 1        Mateusz Wojnarowski                                                

08:10     1 : 2        Piotr Karnas - Gracjan Popek                                   

08:27     1 : 3        Gracjan Popek - Piotr Karnas                                   

09:18     1 : 4        Łukasz Lachiewicz                                                         

16:11     2 : 4        Karol Hydzik - Marcin Marszałek                                            

22:32     2 : 5        Tomasz Rudy - Piotr Karnas                                      

23:02     2 : 6        Tomasz Rudy - Marcin Szczudlik                                             

25:34     2 : 7        Gracjan Popek - Tomasz Rudy

Kary: 4 – 6 min

 

AKSU POLSKA - PWSZ SANOK 10:5 (5:2, 5:3)

01:25     1 : 0        Łukasz Miranowicz - Grzegorz Miranowicz                                        

03:09     2 : 0        Krzysztof Sośnicki                                                         

03:54     2 : 1        Piotr Koryto                                                     

05:38     3 : 1        Damian Hański - Łukasz Miranowicz                                      

08:11     3 : 2        Jakub Poznański - Darek Kapczak                                           

10:32     4 : 2        Marcin Penar - Łukasz Pelczarski                                            

12:28     5 : 2        Łukasz Miranowicz - Krzysztof Sośnicki                

14:59     5 : 3        Mateusz Badowicz - Piotr Koryto                                           

16:47     6 : 3        Łukasz Pelczarski - Marcin Penar                                            

18:45     7 : 3        Łukasz Miranowicz - Łukasz Pelczarski                  

20:20     8 : 3        Krzysztof Sośnicki - Łukasz Miranowicz                

23:24     9 : 3        Damian Hański - Marcin Penar                                 

26:02     10 : 3     Łukasz Pelczarski - Krzysztof Sośnicki                    

26:10     10 : 4     Piotr Koryto - Jakub Poznański                                

26:48     10 : 5     Mateusz Badowicz        

Kary: 2 – 2 min

 

AUTOMANIA - TRANS-DREW POSADA 3:12 (0:5, 3:7)

01:16     0 : 1        Hubert Popiel                                                 

02:38     0 : 2        Łukasz Żądło - Radosław Bomba                                             

04:18     0 : 3        Hubert Popiel                                                 

05:01     0 : 4        Przemysław Kot - Paweł Muszański                      

09:26     0 : 5        Radosław Bomba - Hubert Popiel                                          

14:31     0 : 6        Radosław Bomba - Hubert Popiel                                          

16:03     0 : 7        Radosław Bomba - Łukasz Żądło                                            

19:14     1 : 7        Rafał Ćwikła - Tomasz Słomiana                                             

20:01     2 : 7        Grzegorz Najsarek                                                        

20:31     2 : 8        Łukasz Żądło - Radosław Bomba                                            

21:28     2 : 9        Hubert Popiel - Radosław Bomba                                          

22:56     2 : 10     Hubert Popiel                                                 

24:31     2 : 11     Hubert Popiel - Paweł Muszański                                          

26:42     2 : 12     Hubert Popiel - Radosław Bomba                                          

27:22     3 : 12     Tomasz Słomiana

Kary: 0 – 2 min

 

EL-BUD – INTERQ 5:12 (4:8, 1:4)

00:15     0 : 1        Radosław Sawicki - Michał Janik                                             

01:29     1 : 1        Dariusz Dorotniak                                                         

01:54     1 : 2        Radosław Sawicki                                                          

03:23     1 : 3        Radosław Sawicki - Piotr Zadylak                                            

04:17     2 : 3        Dariusz Dorotniak                                                         

05:44     3 : 3        Damian Sobkowicz                                                       

06:14     3 : 4        Maciej Bielec                                                   

08:47     3 : 5        Jakub Mołoń - Radosław Sawicki                                           

10:54     4 : 5        Damian Sobkowicz - Dariusz Dorotniak                

12:20     4 : 6        Radosław Sawicki - Konrad Salewski     

12:57     4 : 7        Radosław Sawicki - Maciej Bielec                                           

13:55     4 : 8        Radosław Sawicki - Michał Janik                                             

15:03     4 : 9        Radosław Sawicki - Jakub Mołoń                                           

21:33     4 : 10     Piotr Zadylak - Michał Ambicki                                 

21:56     4 : 11     Radosław Sawicki - Jakub Mołoń                                           

27:05     5 : 11     Tomasz Dorotniak                                                         

27:33     5 : 12     Radosław Sawicki - Jakub Mołoń            

Kary: 0 – 0 min

 

DROZD AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA - FOREST SU 3:3 (1:1, 2:2)

00:53     0 : 1        Damian Krystyński                                                        

04:32     1 : 1        Arkadiusz Rogowski - Michał Leś                                            

17:04     2 : 1        Maciej Ambicki                                               

18:43     3 : 1        Maciej Ambicki - Michał Leś                                     

19:08     3 : 2        Konrad Jaklik - Bartłomiej Milczanowski                             

25:36     3 : 3        Bartłomiej Milczanowski            

 

Kary: 9 – 0 min

Sponsorzy


Losowe zdjęcia

Patronat medialny

Tabela 2015/2016

LpDrużynaPkt
1 TG Sokół Sanok 6
2 Studio34.pl 3
3 eSanok 3
4 Venma Pustków 0
5 Interq 0
6 Gimnazjum nr 3 Sanok 0
7 Forest Systemy Uszczelnień 0
8 El-Bud 0
9 Drozd Wodnik 0
10 Besco 0
11 AZS PWSZ Sanok 0
12 Komputronik 0

Terminarz SLU

  • Kojelka

Statystyki zawodników