II Faza Play-Off. Pierwsze mecze półfinałowe

II Faza Play-Off Sanockiej Ligi Unihokeja. Pierwsze mecze półfinałowe, rywalizacja o miejsca 5-8 oraz ostateczne rozstrzygnięcia o miejsca 9-11.

 

Drużyny walczące o miejsca 9-11 zakończyły rywalizację. Ostatecznie 9 miejsce zajęła drużyna Aksu Polska, za nimi uplasowała się ekipa ISanok, zaś ostatnie miejsce w Sanockiej Lidze Unihokeja w sezonie 2013/2014 zajęli studenci AZS PWSZ Sanok.

W rywalizacji o miejsca 5-8 w parze El-Bud – Automania po pierwszym meczu zakończonym wynikiem 13:5 dla Automanii, wydaje się, że kwestia awansu została już rozstrzygnięta, jednak w unihokeju wszystko się może zdarzyć. W drugiej parze Drozd Politechnika Rzeszowska uległa Gimnazjum nr 3 5:4, więc mecz rewanżowy zadecyduje, która z drużyn zagra mecze o 5 miejsce, a która jedynie o 7 miejsce.

Pary półfinałowe: Esanok – Forest SU oraz Trans-Drew Posada – InterQ to zawody na najwyższym poziomie. W obydwu meczach nie brakowało emocji do końcowych minut. Drużyny wiedzą, że to dwumecz wyłoni finalistów, więc po pierwszych meczach zakończonych 2 bramkową, a nawet 4 bramkową przewagą, sprawa awansu jest nadal otwarta.

Poniżej szczegółowe statystyki meczowe.

 

AZS PWSZ SANOK - ISANOK.PL 5:6 (1:3, 4:3)

03:42     0 : 1        Patryk Nagaj                                                    

05:32     0 : 2        Jakub Kluska                                                    

08:15     1 : 2        Piotr Koryto                                                     

12:43     1 : 3        Michał Jakima - Mateusz Fal                                     

15:03     2 : 3        Daniel Ziemba                                                 

16:24     3 : 3        Piotr Koryto                                                     

18:57     3 : 4        Mateusz Fal - Jakub Kluska                                       

21:03     3 : 5        Jakub Kluska - Michał Jakima                                   

22:35     4 : 5        Piotr Koryto                                                     

24:17     4 : 6        Patryk Nagaj - Mateusz Fal                                       

26:48     5 : 6        Piotr Koryto

Kary: 0 – 0 min

 

ESANOK.PL – FOREST SU 7:5 (4:2, 3:3)

01:20     0 : 1        Bartłomiej Milczanowski                                                           

02:09     1 : 1        Piotr Karnas - Marcin Szczudlik                                

02:53     2 : 1        Marcin Szczudlik                                                            

04:02     3 : 1        Marcin Szczudlik - Tomasz Mermer       

08:56     4 : 1        Tomasz Mermer                                                            

10:12     4 : 2        Piotr Naparło - Bartłomiej Milczanowski                             

14:31     5 : 2        Gracjan Popek - Tomasz Mermer                                          

20:21     6 : 2        Gracjan Popek - Piotr Karnas                                   

23:24     6 : 3        Bartłomiej Milczanowski - Konrad Jaklik                             

25:14     7 : 3        Łukasz Lachiewicz - Tomasz Mermer                    

25:53     7 : 4        Konrad Jaklik                                                   

27:11     7 : 5        Piotr Naparło

Kary: 4 – 4 min

 

TRANS-DREW POSADA – INTERQ 3:7 (1:3, 2:4)

03:24     0 : 1        Michał Janik                                                     

06:14     1 : 1        Przemysław Kot - Hubert Popiel                                            

07:34     1 : 2        Michał Ambicki - Damian Ciepły                                             

11:51     1 : 3        Damian Ciepły                                 

14:24     1 : 4        Maciej Bielec - Michał Ambicki                                

15:58     1 : 5        Maciej Bielec - Michał Janik                                      

16:34     1 : 6        Radosław Sawicki - Konrad Salewski                     

18:56     2 : 6        Hubert Popiel                                                 

24:25     3 : 6        Hubert Popiel                                                 

25:50     3 : 7        Michał Ambicki - Damian Ciepły

Kary: 4 – 2 min

 

EL-BUD – AUTOMANIA 5:13 (1:4, 4:5)

02:12     0 : 1        Grzegorz Najsarek - Rafał Słomiana                                      

05:01     0 : 2        Dominik Januszczak - Tomasz Słomiana                              

05:40     0 : 3        Rafał Słomiana                

06:32     1 : 3        Damian Sobkowicz - Artur Wojtas                                         

07:54     1 : 4        Dominik Januszczak - Konrad Filipek                                     

10:15     1 : 5        Dominik Januszczak - Grzegorz Najsarek                            

11:54     1 : 6        Rafał Słomiana - Dominik Januszczak                                   

12:20     1 : 7        Dominik Januszczak                                      

13:18     1 : 8        Dominik Januszczak - Konrad Filipek                                     

18:20     1 : 9        Grzegorz Najsarek - Tomasz Słomiana                 

19:04     1 : 10     Konrad Filipek - Dominik Januszczak                                     

22:28     1 : 11     Dominik Januszczak - Rafał Słomiana                                   

23:25     1 : 12     Grzegorz Najsarek - Dominik Januszczak                            

24:20     2 : 12     Grzegorz Kudła - Damian Sobkowicz                                    

25:39     2 : 13     Konrad Filipek - Dominik Januszczak                                     

27:15     3 : 13     Damian Sobkowicz                                                       

27:34     4 : 13     Damian Sobkowicz                                                       

27:56     5 : 13     Damian Sobkowicz - Grzegorz Kudła

Kary: 0 – 0 min

 

DROZD AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA - GIMNAZJUM NR 3 4:5 (1:3, 3:2)

02:40     0 : 1        Maciej Brukwicki - Karol Hydzik                                              

04:05     1 : 1        Łukasz Kopczyński - Michał Leś                               

08:42     1 : 2        Karol Hydzik                                     

11:41     1 : 3        Maciej Brukwicki - Hubert Niemiec                       

16:29     2 : 3        Michał Leś - Łukasz Kopczyński                               

20:41     2 : 4        Krzysztof Szałankiewicz - Marcin Marszałek      

26:26     2 : 5        Hubert Niemiec - Mateusz Wojnarowski                            

27:09     3 : 5        Michał Leś                                        

27:52     4 : 5        Michał Leś

            Kary: 2 – 0 min

Sponsorzy


Losowe zdjęcia

Patronat medialny

Tabela 2015/2016

LpDrużynaPkt
1 TG Sokół Sanok 6
2 Studio34.pl 3
3 eSanok 3
4 Venma Pustków 0
5 Interq 0
6 Gimnazjum nr 3 Sanok 0
7 Forest Systemy Uszczelnień 0
8 El-Bud 0
9 Drozd Wodnik 0
10 Besco 0
11 AZS PWSZ Sanok 0
12 Komputronik 0

Terminarz SLU

  • Kojelka

Statystyki zawodników