INTERQ MISTRZEM SLU W SEZONIE 2013/2014

INTERQ MISTRZEM SANOCKIEJ LIGI UNIHOKEJA W SEZONIE 2013/2014!

Po rewelacyjnej walce, okraszonej 2 wspaniałymi widowiskami pomiędzy dwoma finalistami tegorocznych rozgrywek Sanockiej Ligi Unihokeja w finale zwyciężyli zawodnicy INTERQ!

 

W rywalizacji o miejsce 3 dość nieoczekiwanie, ale w pełni zasłużenie zawodnicy FOREST SU wygrali dwumecz z drużyną TRANS-DREW POSADA. Ambitna postawa na boisku przyniosła końcowy efekt.

O miejsce 5 naprzeciwko siebie ponownie stanęli gracze GIMNAZJUM NR 3 oraz AUTOMANII. Drugi mecz był bardziej wyrównany niż pierwsze spotkanie, ale to zawodnicy AUTOMANII mogli się cieszyć z końcowego sukcesu.

Natomiast o miejsce 7 w końcowej klasyfikacji walczyli ze sobą ekipy EL-BUDU i DROZD POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ. W obydwu meczach drużyna DROZD nie dała najmniejszych szans przeciwnikom, zdobywając ostatecznie 7 miejsce.

Końcowa klasyfikacja sezonu 2013/2014:

1 miejsce: INTERQ

2 miejsce: ESANOK.PL

3 miejsce: FOREST SU

4 miejsce: TRANS-DREW POSADA

5 miejsce: AUTOMANIA

6 miejsce: GIMNAZJUM NR 3

7 miejsce: DROZD POLITECHNIKA RZESZOWSKA

8 miejsce: EL-BUD

9 miejsce: AKSU POLSKA

10 miejsce: ISANOK.PL

11 miejsce: AZS PWSZ SANOK

 

 

Wyniki ostatniej rundy Play-Off:

 

EL-BUD - DROZD AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA 2:9 (1:3, 1:6)

00:49     0 : 1        Michał Leś                                                        

07:01     0 : 2        Krzysztof Łosiak - Maciej Czech                                              

08:10     0 : 3        Michał Leś                                                        

12:50     1 : 3        Artur Wojtas - Dariusz Dorotniak                                           

17:03     2 : 3        Damian Hydzik                                                

19:14     2 : 4        Krzysztof Łosiak - Maciej Czech                                              

22:16     2 : 5        Łukasz Łosiak                                                   

23:01     2 : 6        Michał Leś - Maciej Czech                                         

24:55     2 : 7        Łukasz Kopczyński - Michał Leś                               

27:01     2 : 8        Maciej Czech - Łukasz Łosiak                                    

27:32     2 : 9        Łukasz Kopczyński

Kary: 2 – 0 min

 

EL-BUD - DROZD AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA 2:5 (1:2, 1:3)

03:00     1 : 0        Damian Hydzik - Artur Wojtas                                  

05:21     1 : 1        Michał Leś                                                        

08:06     1 : 2        Maciej Czech                                                   

12:34     1 : 3        Łukasz Łosiak - Michał Leś                                         

14:05     1 : 4        Łukasz Łosiak - Krzysztof Łosiak                                              

17:20     1 : 5        Łukasz Łosiak - Michał Leś                                         

19:52     2 : 5        Damian Hydzik - Artur Wojtas

Kary: 4 – 0 min

 

AUTOMANIA - GIMNAZJUM NR 3 5:4 (4:4, 1:0)

00:18     0 : 1        Karol Hydzik - Maciej Brukwicki                                              

01:03     1 : 1        Dawid Pasierbowicz                                                     

01:36     1 : 2        Sławomir Tomusiak - Karol Hydzik                                         

04:49     1 : 3        Maciej Brukwicki - Mateusz Wojnarowski                          

09:25     1 : 4        Sławomir Tomusiak - Maciej Brukwicki                

10:22     2 : 4        Grzegorz Najsarek - Dominik Januszczak            

12:02     3 : 4        Konrad Filipek - Rafał Słomiana                                              

12:42     4 : 4        Grzegorz Najsarek - Dominik Januszczak

26:05     5 : 4        Dawid Pasierbowicz - Konrad Filipek

Kary: 4 – 2 min

 

FOREST SU - TRANS-DREW POSADA 6:3 (3:1, 3:2)

03:39     0 : 1        Kamil Adamiak - Łukasz Żądło                                  

05:07     1 : 1        Konrad Jaklik                                                   

06:35     2 : 1        Konrad Jaklik - Marcin Wołoszczak                                        

07:13     3 : 1        Konrad Jaklik                                                   

18:30     3 : 2        Tomasz Dziedzina - Paweł Muszański   

20:53     4 : 2        Marcin Wołoszczak                                                      

22:01     4 : 3        Przemysław Kot                                                            

25:42     5 : 3        Bartłomiej Milczanowski                                                           

27:48     6 : 3        Konrad Jaklik    

Kary: 6 – 2 min

 

ESANOK.PL – INTERQ 5:6 (3:2, 2:4)

01:20     1 : 0        Gracjan Popek - Piotr Karnas                                   

02:03     1 : 1        Michał Ambicki - Radosław Sawicki                                       

04:57     2 : 1        Tomasz Rudy                                                   

07:39     3 : 1        Tomasz Rudy - Gracjan Popek                                 

13:44     3 : 2        Damian Ciepły                                                

16:10     3 : 3        Maciej Bielec - Damian Ciepły                                  

23:07     3 : 4        Maciej Bielec - Michał Ambicki                                

24:04     3 : 5        Damian Ciepły - Michał Ambicki                                             

24:48     4 : 5        Piotr Karnas - Tomasz Rudy                                      

25:50     5 : 5        Marcin Szczudlik                                                            

 27:12     5 : 6        Radosław Sawicki - Konrad Salewski

 

Sponsorzy


Losowe zdjęcia

Patronat medialny

Tabela 2015/2016

LpDrużynaPkt
1 TG Sokół Sanok 6
2 Studio34.pl 3
3 eSanok 3
4 Venma Pustków 0
5 Interq 0
6 Gimnazjum nr 3 Sanok 0
7 Forest Systemy Uszczelnień 0
8 El-Bud 0
9 Drozd Wodnik 0
10 Besco 0
11 AZS PWSZ Sanok 0
12 Komputronik 0

Terminarz SLU

  • Kojelka

Statystyki zawodników