III Kolejka SLU

III Kolejka Sanockiej Ligi Unihokeja z 24.11.2014

Dokładne wyniki i statystyki zawodników w rozwinięciu newsa.

 

 

ESANOK.PL - GIMNAZJUM NR 3 8:2 (4:1, 4:1)

04:46     1 : 0        Gracjan Popek - Tomasz Mermer

06:10     2 : 0        Gracjan Popek - Damian Popek

07:52     3 : 0        Damian Popek - Tomasz Rudy

09:01     4 : 0        Jakub Mołoń - Marcin Szczudlik

11:50     4 : 1        Piotr Gomułka

19:11     5 : 1        Tomasz Rudy - Damian Popek

20:09     5 : 2        Szymon Latusek

21:55     6 : 2        Damian Popek - Marcin Szczudlik

22:48     7 : 2        Tomasz Mermer - Damian Popek

26:57     8 : 2        Jakub Mołoń - Gracjan Popek

Kary: 0-0min

 

DROZD WODNIK - AKSU POLSKA 5:2 (3:0, 2:2)

03:06     1 : 0        Tomasz Sokołowski - Krzysztof Kadłubiec

11:54     2 : 0        Krzysztof Łosiak - Michał Leś

13:55     3 : 0        Łukasz Łosiak - Tomasz Sokołowski

15:27     3 : 1        Krzysztof Sośnicki - Łukasz Pelczarski      

16:23     4 : 1        Michał Leś

17:47     4 : 2        Damian Hański

18:27     5 : 2        Michał Leś - Krzysztof Kadłubiec

Kary: 2-0min

 

ISANOK.PL - FOREST SC TEAM 1:8 (0:3, 1:5)

04:33     0 : 1        Bartłomiej Milczanowski

11:38     0 : 2        Konrad Jaklik - Przemysław Kot

12:13     0 : 3        Przemysław Kot              - Bartłomiej Milczanowski

14:17     1 : 3        Przemysław Dębiński

16:33     1 : 4        Bartłomiej Milczanowski

18:31     1 : 5        Przemysław Kot              - Bartłomiej Milczanowski

19:56     1 : 6        Piotr Stec - Przemysław Kot

21:10     1 : 7        Piotr Stec - Damian Krystyński

25:10     1 : 8        Konrad Jaklik - Bartłomiej Milczanowski

Kary: 0 - 0 min

 

EL-BUD – INTERQ 1:7 (0:1, 1:6)

10:30     0 : 1        Damian Ciepły

15:03     0 : 2        Michał Ambicki

21:42     0 : 3        Hubert Popiel - Michał Ambicki

23:40     0 : 4        Radosław Bomba

24:40     0 : 5        Michał Janik - Radosław Bomba

24:55     1 : 5        Kamil Ziemba

26:26     1 : 6        Paweł Muszański - Radosław Bomba

27:10     1 : 7        Damian Ciepły - Michał Janik

Kary: 2 – 4 min

 

AZS PWSZ SANOK – AUTOMANIA 3:6 (1:4, 2:2)

02:13     0 : 1        Dawid Pasierbowicz

04:15     1 : 1        Patryk Polański

05:14     1 : 2        Dominik Januszczak - Hubert Mańko

12:57     1 : 3        Jakub Skrabalak

13:56     1 : 4        Tomasz Słomiana

14:42     1 : 5        Dawid Pasierbowicz

23:46     2 : 5        Daniel Ziemba

24:25     2 : 6        Dominik Januszczak

25:51     3 : 6        Mateusz Wojnarowski

Kary: 8 – 6 min

 

Kara meczu + wykluczenie na 2 kolejki - Hubert Niemiec (PWSZ Sanok)

Sponsorzy


Losowe zdjęcia

Patronat medialny

Tabela 2015/2016

LpDrużynaPkt
1 TG Sokół Sanok 6
2 Studio34.pl 3
3 eSanok 3
4 Venma Pustków 0
5 Interq 0
6 Gimnazjum nr 3 Sanok 0
7 Forest Systemy Uszczelnień 0
8 El-Bud 0
9 Drozd Wodnik 0
10 Besco 0
11 AZS PWSZ Sanok 0
12 Komputronik 0

Terminarz SLU

  • Kojelka

Statystyki zawodników