V kolejka - wyniki

V Kolejka Sanockiej Ligi Unihokeja

Szczegółowe statystyki z V kolejki SLU z 8.12.2014 w rozwinięciu wiadomości.

 

 

GIMNAZJUM NR 3 - EL-BUD 4:8 (2:3, 2:5)

01:03     1 : 0        Sławomir Tomusiak                                                      

04:24     1 : 1        Damian Hydzik - Piotr Zadylak                                  

08:26     2 : 1        Maciej Witan - Sławomir Tomusiak                                       

10:17     2 : 2        Damian Hydzik - Damian Sobkowicz                                      

13:36     2 : 3        Piotr Zadylak - Damian Hydzik                                  

15:48     2 : 4        Tomasz Dorotniak - Piotr Zadylak                                           

20:32     2 : 5        Piotr Zadylak - Damian Sobkowicz                                         

21:23     2 : 6        Damian Sobkowicz - Piotr Zadylak                                         

23:56     2 : 7        Damian Sobkowicz - Tomasz Milczanowski                        

24:36     2 : 8        Tomasz Dorotniak - Damian Sobkowicz               

26:11     3 : 8        Piotr Gomułka - Wojciech Pisuła                                            

26:30     4 : 8        Wojciech Pisuła - Piotr Gomułka

Kary: 2 – 2 min

 

FOREST SC TEAM - DROZD WODNIK 5:6 PK (4:2, 1:3)

01:02     0 : 1        Tomasz Sokołowski - Krzysztof Kadłubiec                                          

01:46     1 : 1        Konrad Jaklik                                                   

08:32     2 : 1        Piotr Stec - Przemysław Kot                                     

09:20     3 : 1        Bartłomiej Milczanowski                                                           

12:05     4 : 1        Konrad Jaklik - Bartłomiej Milczanowski                             

13:45     4 : 2        Łukasz Łosiak                                                   

15:22     4 : 3        Łukasz Łosiak - Krzysztof Kadłubiec                                       

17:10     4 : 4        Łukasz Kopczyński - Tomasz Sokołowski                             

22:28     5 : 4        Bartłomiej Milczanowski                                                           

22:34     5 : 5        Łukasz Kopczyński - Maciej Czech

Kary: 4 – 2 min

Rzuty karne:

M. Czech 0:1

K. Jaklik 1:1

M. Czech 1:2

 

AUTOMANIA – INTERQ 4:15 (2:5, 2:10)

03:01     0 : 1        Radosław Bomba                                                          

04:05     1 : 1        Dominik Januszczak                                                     

06:13     1 : 2        Damian Ciepły - Michał Ambicki                                             

07:24     1 : 3        Michał Ambicki - Damian Ciepły                                             

08:56     1 : 4        Damian Ciepły - Michał Janik                                    

10:45     1 : 5        Hubert Popiel - Radosław Bomba                                          

13:32     2 : 5        Dawid Pasierbowicz - Tomasz Słomiana                              

14:26     2 : 6        Paweł Muszański - Michał Janik                                             

18:28     2 : 7        Damian Ciepły - Michał Ambicki                                             

20:32     3 : 7        Dawid Pasierbowicz - Dominik Januszczak                         

21:23     3 : 8        Radosław Bomba - Michał Janik                                             

22:11     3 : 9        Paweł Muszański - Michał Janik                                             

22:34     3 : 10     Hubert Popiel                                                 

23:39     4 : 10     Hubert Mańko - Tomasz Słomiana                                        

24:18     4 : 11     Michał Ambicki                                               

25:06     4 : 12     Damian Ciepły - Michał Ambicki                                             

26:05     4 : 13     Michał Ambicki - Hubert Popiel                                              

26:24     4 : 14     Michał Janik - Radosław Bomba                                             

27:35     4 : 15     Michał Janik - Radosław Bomba

Kary: 0 – 4 min

 

AZS PWSZ SANOK – ISANOK 6:5 PK (4:3, 1:2)

00:56     1 : 0        Mateusz Wojnarowski - Maciej Brukwicki                                         

05:50     2 : 0        Karol Hydzik                                                     

06:17     2 : 1        Michał Jarzec                                                  

08:21     3 : 1        Karol Hydzik - Jakub Poznański                                

10:01     3 : 2        Jakub Sujkowski - Michał Nazarkiewicz               

10:44     4 : 2        Konrad Ćwikła                                                

12:34     4 : 3        Michał Jarzec                                                  

18:16     4 : 4        Damian Łukowski - Jakub Sujkowski                     

25:31     4 : 5        Przemysław Dębiński - Michał Jarzec                                   

26:54     5 : 5        Maciej Brukwicki

Kary: 0 – 0 min

Rzuty karne:

M. Brukwicki 1:0

M. Wojnarowski 2:0

 

AKSU POLSKA - ESANOK.PL 5:8 (4:4, 1:4)

01:02     1 : 0        Krzysztof Sośnicki - Łukasz Pelczarski                                   

01:42     1 : 1        Jakub Mołoń - Tomasz Mermer                                             

05:12     1 : 2        Tomasz Rudy - Tomasz Mermer                                             

07:04     1 : 3        Damian Popek                                

09:24     1 : 4        Damian Popek - Tomasz Mermer                                          

11:21     2 : 4        Piotr Packanik                                                 

11:58     3 : 4        Paweł Pelczarski - Piotr Packanik                                           

12:47     4 : 4        Łukasz Pelczarski - Damian Hański                                         

14:41     4 : 5        Tomasz Mermer - Damian Popek                                          

19:34     4 : 6        Damian Popek - Tomasz Rudy                                 

22:14     5 : 6        Krzysztof Sośnicki - Grzegorz Miranowicz                           

23:06     5 : 7        Tomasz Mermer                                                            

27:18     5 : 8        Tomasz Mermer - Tomasz Rudy

 

Kary: 0 – 0 min

Sponsorzy


Losowe zdjęcia

Patronat medialny

Tabela 2015/2016

LpDrużynaPkt
1 TG Sokół Sanok 6
2 Studio34.pl 3
3 eSanok 3
4 Venma Pustków 0
5 Interq 0
6 Gimnazjum nr 3 Sanok 0
7 Forest Systemy Uszczelnień 0
8 El-Bud 0
9 Drozd Wodnik 0
10 Besco 0
11 AZS PWSZ Sanok 0
12 Komputronik 0

Terminarz SLU

  • Kojelka

Statystyki zawodników