SLU w połowie sezonu zasadniczego. Niespodzianka na zakończenie rundy

SANOK / PODKARPACIE. Sanocka Liga Unihokeja na półmetku. Drużyny rozegrały po dziewięć spotkań, można zatem wyciągać pierwsze wnioski dotyczące siły poszczególnych zespołów. W ostatniej kolejce rundy doszło do sporej niespodzianki. Sokół Sanok pokonał urzędujących mistrzów, czyli zespół Interq.

 

Patronat nad Sanocką Ligą Unihokeja objął portal Esanok.pl. Więcej informacji na temat rozgrywek na stronie: Unihokej.esanok.pl.


 

Wyniki 9. kolejki Sanockiej Ligi Unihokeja:

 

AKSU POLSKA – GIMNAZJUM NR 3  9-0 (4:0 ; 5:0)

 

06:24    1 : 0    Łukasz Pelczarski – Piotr Packanik
07:25    2 : 0    Krzysztof Sośnicki – Marcin Penar
08:57    3 : 0    Damian Hański – Marcin Penar
10:27    4 : 0    Damian Hański
14:38    5 : 0    Krzysztof Sośnicki
16:24    6 : 0    Łukasz Pelczarski – Piotr Packanik
17:01    7 : 0    Marcin Penar
18:53    8 : 0    Piotr Packanik – Łukasz Pelczarski
23:03    9 : 0    Piotr Packanik – Łukasz Pelczarski

 

kary: 0-0min

 


 

SOKÓŁ SANOK – INTERQ  8-6 (5:2 ; 3:4)

 

02:01    1 : 0    Michał Nazarkiewicz – Michał Jarzec
04:23    2 : 0    Jakub Sujkowski – Michał Nazarkiewicz
06:08    2 : 1    Radosław Bomba – Hubert Popiel
06:38    3 : 1    Jakub Sujkowski – Jakub Kluska
07:21    4 : 1    Jakub Sujkowski – Jakub Kluska
10:04    5 : 1    Przemysław Dębiński
13:30    5 : 2    Damian Ciepły – Hubert Popiel
15:03    5 : 3    Paweł Muszański – Radosław Bomba
20:13    5 : 4    Hubert Popiel – Michał Ambicki
20:34    5 : 5    Michał Janik
22:02    6 : 5    Jakub Kluska – Przemysław Dębiński
26:12    7 : 5    Przemysław Dębiński – Michał Jarzec
27:36    7 : 6    Michał Janik – Damian Ciepły
27:58    8 : 6    Michał Nazarkiewicz – Jakub Sujkowski

 

kary: 0-0min

 


 

AZS PWSZ SANOK – ESANOK.PL  5-7 (2:4 ; 3:3)

 

00:48    0 : 1    Damian Popek – Piotr Karnas
02:16    0 : 2    Piotr Karnas – Tomasz Mermer
09:30    1 : 2    Karol Hydzik
11:05    1 : 3    Damian Popek – Piotr Karnas
11:57    2 : 3    Maciej Bruwicki – Karol Hydzik
13:36    2 : 4    Gracjan Popek – Tomasz Mermer
18:21    2 : 5    Marcin Szczudlik – Gracjan Popek
19:01    3 : 5    Maciej Bruwicki – Hubert Niemiec
22:58    3 : 6    Marcin Szczudlik – Gracjan Popek
27:18    3 : 7    Piotr Karnas – Damian Popek
27:35    4 : 7    Maciej Bruwicki
27:49    5 : 7    Maciej Bruwicki – Karol Hydzik

 

kary: 4-4min

 


 

FOREST SC TEAM – EL-BUD  4-7 (1:3 ; 3:4)

 

02:01    1 : 0    Bartłomiej Milczanowski – Konrad Jaklik
03:20    1 : 1    Kamil Ziemba
04:27    1 : 2    Damian Hydzik – Tomasz Dorotniak
09:30    1 : 3    Mariusz Zacharski – Piotr Zadylak
14:33    2 : 3    Bartłomiej Milczanowski – Konrad Jaklik
14:51    2 : 4    Damian Sobkowicz – Kamil Ziemba
17:23    2 : 5    Piotr Zadylak – Damian Hydzik
18:01    2 : 6    Damian Hydzik – Tomasz Dorotniak
20:05    3 : 6    Bartłomiej Milczanowski
20:40    3 : 7    Damian Hydzik – Mariusz Zacharski
25:38    4 : 7    Piotr Stec – Damian Krystyński

 

kary: 4-2min

 


 

AUTOMANIA – DROZD WODNIK  6-12 (3:3 ; 3:9)

 

03:50    1 : 0    Dominik Januszczak – Tomasz Słomiana
05:17    1 : 1    Mariusz Kopczyński – Łukasz Łosiak
06:01    1 : 2    Tomasz Sokołowski – Mariusz Kopczyński
08:54    1 : 3    Tomasz Sokołowski – Michał Leś
09:12    2 : 3    Dominik Januszczak – Jakub Skrabalak
11:44    3 : 3    Dawid Pasierbowicz – Dominik Januszczak
14:23    4 : 3    Dominik Januszczak – Tomasz Słomiana
15:38    4 : 4    Łukasz Łosiak – Michał Leś
17:37    5 : 4    Rafał Słomiana – Dominik Januszczak
18:23    5 : 5    Mariusz Kopczyński – Tomasz Sokołowski
19:56    5 : 6    Łukasz Łosiak – Krzysztof Kadłubiec
21:15    5 : 7    Łukasz Łosiak – Krzysztof Kadłubiec
23:34    5 : 8    Tomasz Sokołowski – Michał Leś
24:22    5 : 9    Michał Leś
25:07    5 : 10    Tomasz Sokołowski
27:02    5 : 11    Tomasz Sokołowski – Mariusz Kopczyński
27:32    5 : 12    Mariusz Kopczyński – Tomasz Sokołowski
27:55    6 : 12    Dominik Januszczak – Tomasz Słomiana

 

kary: 0-2min

 


 

Tabela SLU

 

Tabela po 9. kolejce

 


 

10. kolejka (12.01.2015)

 

16:10 DROZD Wodnik (3) – Gimnazjum nr 3 Sanok (10)
16:50 AKSU Polska (9) – Sokół Sanok (4)
17:30 InterQ (2) – AZS PWSZ Sanok (6)
18:10 El-Bud (8) – Esanok.pl (1)
18:50 Automania (4) – FOREST Systemy Uszczelnień (7)

 

* w nawiasach aktualne miejsce w tabeli

 

Mecze rozgrywane są w hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku przy ulicy Stróżowskiej.

 

źródło: Red., materiały nadesłane

 

foto: flickr.com / benoist olivier

Sponsorzy


Losowe zdjęcia

Patronat medialny

Tabela 2015/2016

LpDrużynaPkt
1 TG Sokół Sanok 6
2 Studio34.pl 3
3 eSanok 3
4 Venma Pustków 0
5 Interq 0
6 Gimnazjum nr 3 Sanok 0
7 Forest Systemy Uszczelnień 0
8 El-Bud 0
9 Drozd Wodnik 0
10 Besco 0
11 AZS PWSZ Sanok 0
12 Komputronik 0

Terminarz SLU

  • Kojelka

Statystyki zawodników