Wysokie zwycięstwa w 10. kolejce Sanockiej Ligi Unihokeja

SANOK / PODKARPACIE. 10. kolejka SLU upłynęła pod znakiem wysokich, zdecydowanych zwycięstw. Swoje mecze wygrały drużyny: Esanok.pl, Interq, Drozd Wodnik oraz TG Sokół i Forest. Skorzystali na tym szczególnie zawodnicy ostatniego z zespołów, którzy zanotowali awans w tabeli o dwa miejsca.

 

 

Patronat nad Sanocką Ligą Unihokeja objął portal Esanok.pl. Więcej informacji na temat rozgrywek na stronie: Unihokej.esanok.pl.

10. kolejka Sanockiej Ligi Unihokeja

Gimnazjum nr 3 Sanok – Drozd Wodnik 2:12 (1:6, 1:6)

01:17 0 : 1 Mariusz Kopczyński – Tomasz Sokołowski
04:22 0 : 2 Łukasz Łosiak – Tomasz Sokołowski
05:22 1 : 2 Kacper Cęgiel – Piotr Gomułka
05:52 1 : 3 Tomasz Sokołowski
07:21 1 : 4 Krzysztof Kadubiec – Tomasz Sokołowski
08:14 1 : 5 Krzysztof Kadubiec – Michał Leś
10:57 1 : 6 Tomasz Sokołowski – Krzysztof Kadubiec
14:28 1 : 7 Tomasz Sokołowski – Mariusz Kopczyński
17:11 2 : 7 Milczanowski Adrian – Patryk Myćka
17:40 2 : 8 Michał Leś – Krzysztof Kadubiec
19:23 2 : 9 Mariusz Kopczyński – Krzysztof Kadubiec
22:38 2 : 10 Michał Leś – Mariusz Kopczyński
24:57 2 : 11 Michał Leś – Tomasz Sokołowski
26:32 2 : 12 Krzysztof Kadłubiec – Michał Leś

Kary: 2­-0 min.


AKSU Polska – TG Sokół Sanok 3:7 (4:0, 3:3)

03:21 1 : 0 Michał Jarzec
05:06 2 : 0 Damian Łukowski – Przemysław Dębiński
08:01 3 : 0 Przemysław Dębiński – Damian Łukowski
12:45 4 : 0 Michał Nazarkiewicz
15:38 4 : 1 Łukasz Miranowicz – Łukasz Pelczarski
19:46 5 : 1 Michał Nazarkiewicz – Jakub Sujkowski
22:31 5 : 2 Damian Hański – Krzysztof Sośnicki
24:17 5 : 3 Damian Hański – Łukasz Miranowicz
26:43 6 : 3 Jakub Sujkowski
26:58 7 : 3 Michał Nazarkiewicz – Jakub Sujkowski

Kary: 0­-0 min.


AZS PWSZ Sanok – Interq 2:12 (0:8, 2:4)

01:41 0 : 1 Radosław Bomba – Michał Ambicki
04:46 0 : 2 Paweł Muszański – Radosław Sawicki
05:38 0 : 3 Hubert Popiel – Paweł Muszański
07:18 0 : 4 Radosław Bomba – Michał Ambicki
07:46 0 : 5 Radosław Bomba – Michał Ambicki
08:18 0 : 6 Paweł Muszański – Michał Ambicki
10:27 0 : 7 Radosław Sawicki – Radosław Bomba
13:47 0 : 8 Michał Janik
16:04 0 : 9 Radosław Sawicki – Michał Ambicki
19:44 1 : 9 Karol Hydzik – Maciej Bruwicki
21:33 1 : 10 Radosław Sawicki – Michał Ambicki
21:52 1 : 11 Michał Ambicki
23:16 1 : 12 Hubert Popiel – Paweł Muszański
25:44 2 : 12 Hubert Niemiec

Kary: 0-­2 min.


El-Bud – Esanok.pl 3:13 (1:4, 2:9)

00:28 0 : 1 Piotr Karnas – Damian Popek
01:02 1 : 1 Piotr Zadylak – Kamil Ziemba
02:42 1 : 2 Jakub Mołoń – Damian Popek
07:42 1 : 3 Piotr Karnas – Jakub Mołoń
12:56 1 : 4 Damian Popek – Tomasz Rudy
14:17 2 : 4 Piotr Zadylak – Mariusz Zacharski
14:51 2 : 5 Piotr Karnas – Damian Popek
18:01 3 : 5 Kamil Ziemba
18:45 3 : 6 Tomasz Rudy
19:20 3 : 7 Piotr Karnas – Tomasz Rudy
22:03 3 : 8 Piotr Karnas
24:11 3 : 9 Tomasz Rudy – Piotr Karnas
24:48 3 : 10 Damian Popek – Marcin Szczudlik
25:11 3 : 11 Damian Popek – Marcin Szczudlik
26:23 3 : 12 Marcin Szczudlik – Damian Popek
26:41 3 : 13 Marcin Szczudlik

Kary: 0­-0 min.


Forest Systemy Uszczelnień – Automania 11:4 (3:3, 8:1)

01:56 1 : 0 Bartłomiej Milczanowski
02:38 1 : 1 Rafał Słomiana Tomasz Słomiana
03:34 2 : 1 Piotr Naparło Damian Krystyński
04:26 2 : 2 Konrad Filipek
05:17 2 : 3 Dominik Januszczak
06:23 3 : 3 Piotr Naparło Bartłomiej Milczanowski
15:46 4 : 3 Piotr Stec
17:40 5 : 3 Bartłomiej Milczanowski Konrad Jaklik
19:22 6 : 3 Piotr Naparło Piotr Stec
24:43 7 : 3 Piotr Naparło Bartłomiej Milczanowski
25:21 8 : 3 Piotr Naparło Konrad Jaklik
26:50 9 : 3 Piotr Stec Bartłomiej Milczanowski
27:06 9 : 4 Dominik Januszczak
27:44 10 : 4 Przemysław Kot Piotr Naparło
27:50 11 : 4 Przemysław Kot

Kary: 0­-0 min.


Tabela Sanockiej Ligi Unihokeja

Tabela po 10. kolejce


11. kolejka (19.01.2015)

16:10 FOREST Systemy Uszczelnień (5) – Gimnazjum nr 3 Sanok (10)
16:50 DROZD Wodnik (3) – Sokół Sanok (4)
17:30 InterQ (2) – AKSU Polska (9)
18:10 Automania (6) – Esanok.pl (1)
18:50 AZS PWSZ Sanok (7) – El-Bud (8)

* w nawiasach aktualne miejsce w tabeli

Mecze rozgrywane są w hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku przy ulicy Stróżowskiej.


Terminarz do zakończenia sezonu zasadniczego SLU:

Runda 2 – 19.01.2015
16:10 FOREST SU – Gim nr 3
16:50 DROZD Wodnik – Sokół Sanok
17:30 InterQ – AKSU Polska
18:10 Automania – eSanok.pl
18:50 AZS PWSZ Sanok – El-Bud

Runda 3 – 26.01.2015
16:10 Gim nr 3 – eSanok.pl
16:50 AZS PWSZ Sanok – Automania
17:30 El-Bud – InterQ
18:10 FOREST SU – Sokół Sanok
18:50 AKSU Polska – DROZD Wodnik

Runda 4 – 2.02.2015
16:10 AZS PWSZ Sanok – Gim nr 3
16:50 El-Bud – Automania
17:30 InterQ – DROZD Wodnik
18:10 AKSU Polska – FOREST SU
18:50 eSanok.pl – Sokół Sanok

Runda 5 – 9.02.2015
16:10 El-Bud – Gim nr 3
16:50 DROZD Wodnik – FOREST SU
17:30 Automania – InterQ
18:10 AZS PWSZ Sanok- Sokół Sanok
18:50 AKSU Polska – eSanok.pl

Runda 6 – 16.02.2015
16:10 Automania – Gim nr 3
16:50 El-Bud – Sokół Sanok
17:30 FOREST SU – InterQ
18:10 AZS PWSZ Sanok – AKSU Polska
18:50 DROZD Wodnik – eSanok.pl

Runda 7 – 23.02.2015
16:10 Gim nr 3 – InterQ
16:50 FOREST SU – eSanok.pl
17:30 Automania – Sokół Sanok
18:10 AZS PWSZ Sanok – DROZD Wodnik
18:50 AKSU Polska – El-Bud

Runda 8 – 2.03.2015
16:10 Gim nr 3 – Sokół Sanok
16:50 AKSU Polska – Automania
17:30 InterQ – eSanok.pl
18:10 AZS PWSZ Sanok – FOREST SU
18:50 El-Bud – DROZD Wodnik

Runda 9 – 9.03.2015
16:10 AKSU Polska – Gim nr 3
16:50 DROZD Wodnik – Automania
17:30 InterQ – Sokół Sanok
18:10 El-Bud – FOREST SU
18:50 AZS PWSZ Sanok – eSanok.pl

źródło: Red., materiały nadesłane

foto: flickr.com / benoist olivier

Sponsorzy


Losowe zdjęcia

Patronat medialny

Tabela 2015/2016

LpDrużynaPkt
1 TG Sokół Sanok 6
2 Studio34.pl 3
3 eSanok 3
4 Venma Pustków 0
5 Interq 0
6 Gimnazjum nr 3 Sanok 0
7 Forest Systemy Uszczelnień 0
8 El-Bud 0
9 Drozd Wodnik 0
10 Besco 0
11 AZS PWSZ Sanok 0
12 Komputronik 0

Terminarz SLU

  • Kojelka

Statystyki zawodników