SLU nie zwalnia tempa. W 11. kolejce bardziej wyrównane spotkania

SANOK / PODKARPACIE. Za nami 11. odsłona zmagań w Sanockiej Lidze Unihokeja Esanok.pl. Wygrane przydały się szczególnie zespołom AZS PWSZ Sanok i TG Sokół Sanok, które awansowały w tabeli. Tym razem, nie było ani jednej dwucyfrówki.

 

Patronat nad Sanocką Ligą Unihokeja objął portal Esanok.pl. Więcej informacji na temat rozgrywek na stronie: Unihokej.esanok.pl.

11. kolejka Sanockiej Ligi Unihokeja

GIMNAZJUM NR 3 – FOREST SC TEAM  2-8 (1:2, 1:6)

08:01    0 : 1    Konrad Jaklik – Piotr Zadylak
13:07    1 : 2    Patryk Myćka – Maciej Witan
14:58    1 : 3    Piotr Stec
16:02    2 : 3    Folek Filip – Piotr Gomułka
17:45    2 : 4    Konrad Jaklik – Piotr Naparło
19:01    2 : 5    Bartłomiej Milczanowski – Przemysław Kot
19:17    2 : 6    Bartłomiej Milczanowski
24:56    2 : 7    Bartłomiej Milczanowski
27:57    2 : 8    Bartłomiej Milczanowski – Piotr Stec

Kary: 2-0 min.

TG SOKÓŁ -DROZD WODNIK 6-4 (4:1, 2:3)

01:40    1 : 0    Michał Jarzec – Jakub Sujkowski
03:58    1 : 1    Maciej Czech – Tomasz Sokołowski
06:44    2 : 1    Michał Nazarkiewicz
11:42    3 : 1    Jakub Sujkowski – Przemysław Dębiński
12:43    4 : 1    Jakub Sujkowski – Damian Łukowski
17:33    5 : 1    Michał Nazarkiewicz – Jakub Sujkowski
18:46    5 : 2    Maciej Czech – Mariusz Kopczyński
22:09    6 : 2    Michał Jarzec
24:52    6 : 3    Krzysztof Kadubiec
27:09    6 : 4    Mariusz Kopczyński – Krzysztof Kadubiec

Kary: 2-2 min.

INTERQ – AKSU POLSKA 8-5 (4:2, 4:3)

01:14    0 : 1    Paweł Pelczarski
04:16    1 : 1    Damian Ciepły
06:04    2 : 1    Michał Janik – Michał Ambicki
07:44    3 : 1    Hubert Popiel
11:12    4 : 1    Hubert Popiel
12:20    4 : 2    Łukasz Miranowicz – Damian Hański
14:08    4 : 3    Paweł Pelczarski – Marcin Penar
15:01    5 : 3    Radosław Sawicki – Radosław Bomba
18:54    6 : 3    Michał Ambicki – Radosław Sawicki
21:15    6 : 4    Krzysztof Sośnicki – Paweł Pelczarski
21:54    7 : 4    Michał Janik – Radosław Sawicki
26:58    8 : 4    Hubert Popiel – Radosław Sawicki
27:37    8 : 5    Wojciech Rząsa

Kary: 0-0 min.

AUTOMANIA – ESANOK.PL  5-9 (0:6, 5:3)

01:34    0 : 1    Piotr Karnas
02:58    0 : 2    Tomasz Rudy – Gracjan Popek
04:40    0 : 3    Damian Popek – Piotr Karnas
06:01    0 : 4    Jakub Mołoń – Łukasz Lachiewicz
06:34    0 : 5    Tomasz Rudy – Gracjan Popek
07:43    0 : 6    Tomasz Rudy – Jakub Mołoń
17:37    0 : 7    Piotr Karnas – Marcin Szczudlik
20:18    1 : 7    Konrad Filipek – Rafał Słomiana
24:41    2 : 7    Konrad Filipek – Dominik Januszczak
23:49    2 : 8    Tomasz Rudy – Marcin Szczudlik
24:44    3 : 8    Konrad Filipek – Dominik Januszczak
25:52    4 : 8    Konrad Filipek – Rafał Słomiana
27:07    4 : 9    Marcin Szczudlik – Tomasz Rudy
25:44    5 : 9    Konrad Filipek – Tomasz Słomiana

Kary: 0-0 min.

AZS PWSZ SANOK – EL-BUD  6-5PK (5:1, 0:4)

01:12    1 : 0    Maciej Brukwicki – Karol Hydzik
01:40    2 : 0    Hubert Niemiec
02:46    2 : 1    Damian Hydzik – Dariusz Dorotniak
07:05    3 : 1    Hubert Niemiec
11:06    4 : 1    Hubert Niemiec – Maciej Brukwicki
13:56    5 : 1    Maciej Brukwicki
14:21    5 : 2    Damian Hydzik – Kamil Ziemba
15:59    5 : 3    Kamil Ziemba – Tomasz Dorotniak
17:05    5 : 4    Tomasz Dorotniak – Dariusz Dorotniak
25:23    5 : 5    Kamil Ziemba

Kary: 4-6 min.


Tabela Sanockiej Ligi Unihokeja Esanok.pl

Tabela po 11. kolejce


12. kolejka (26.01.2015)

16:10 Gimnazjum nr 3 (10) - Esanok.pl (1)
16:50 AZS PWSZ Sanok (6) - Automania (7)
17:30 El-Bud (8) - InterQ (2)
18:10 FOREST Systemy Uszczelnień (5) - TG Sokół Sanok (3)
18:50 AKSU Polska (9) - DROZD Wodnik (4)

* w nawiasach aktualne miejsce w tabeli

Mecze rozgrywane są w hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku przy ulicy Stróżowskiej.


Terminarz do zakończenia sezonu zasadniczego SLU:

Runda 3 – 26.01.2015
16:10 Gim nr 3 – eSanok.pl
16:50 AZS PWSZ Sanok – Automania
17:30 El-Bud – InterQ
18:10 FOREST SU – Sokół Sanok
18:50 AKSU Polska – DROZD Wodnik

Runda 4 – 2.02.2015
16:10 AZS PWSZ Sanok – Gim nr 3
16:50 El-Bud – Automania
17:30 InterQ – DROZD Wodnik
18:10 AKSU Polska – FOREST SU
18:50 eSanok.pl – Sokół Sanok

Runda 5 – 9.02.2015
16:10 El-Bud – Gim nr 3
16:50 DROZD Wodnik – FOREST SU
17:30 Automania – InterQ
18:10 AZS PWSZ Sanok- Sokół Sanok
18:50 AKSU Polska – eSanok.pl

Runda 6 – 16.02.2015
16:10 Automania – Gim nr 3
16:50 El-Bud – Sokół Sanok
17:30 FOREST SU – InterQ
18:10 AZS PWSZ Sanok – AKSU Polska
18:50 DROZD Wodnik – eSanok.pl

Runda 7 – 23.02.2015
16:10 Gim nr 3 – InterQ
16:50 FOREST SU – eSanok.pl
17:30 Automania – Sokół Sanok
18:10 AZS PWSZ Sanok – DROZD Wodnik
18:50 AKSU Polska – El-Bud

Runda 8 – 2.03.2015
16:10 Gim nr 3 – Sokół Sanok
16:50 AKSU Polska – Automania
17:30 InterQ – eSanok.pl
18:10 AZS PWSZ Sanok – FOREST SU
18:50 El-Bud – DROZD Wodnik

Runda 9 – 9.03.2015
16:10 AKSU Polska – Gim nr 3
16:50 DROZD Wodnik – Automania
17:30 InterQ – Sokół Sanok
18:10 El-Bud – FOREST SU
18:50 AZS PWSZ Sanok – eSanok.pl

źródło: Red., materiały nadesłane

foto: flickr.com / Boris Mann

Sponsorzy


Losowe zdjęcia

Patronat medialny

Tabela 2015/2016

LpDrużynaPkt
1 TG Sokół Sanok 6
2 Studio34.pl 3
3 eSanok 3
4 Venma Pustków 0
5 Interq 0
6 Gimnazjum nr 3 Sanok 0
7 Forest Systemy Uszczelnień 0
8 El-Bud 0
9 Drozd Wodnik 0
10 Besco 0
11 AZS PWSZ Sanok 0
12 Komputronik 0

Terminarz SLU

  • Kojelka

Statystyki zawodników