SLU: Zacięte mecze „sąsiadów” z tabeli. Esanok.pl niepokonany! Aktualna klasyfikacja najlepiej punktujących

SANOK / PODKARPACIE. Za nami 12. odsłona zmagań w Sanockiej Lidze Unihokeja Esanok.pl. Szczególnie cenne zwycięstwa odniosły zespoły: AZS PWSZ Sanok oraz Forest SC Team. Niepokonaną w Sanockiej Lidze Unihokeja pozostaje drużyna Esanok.pl .

Patronat nad Sanocką Ligą Unihokeja objął portal Esanok.pl. Więcej informacji na temat rozgrywek na stronie: Unihokej.esanok.pl.

12. kolejka Sanockiej Ligi Unihokeja Esanok.pl

GIMNAZJUM NR 3 – ESANOK.PL 5-8 (1:4 ; 4:4)
04:10    0:1    Piotr Karnas
07:47    0:2    Jakub Mołoń – Marcin Szczudlik
08:51    1:2    Maciej Witan – Sławomir Tomusiak
09:45    1:3    Piotr Karnas – Marcin Szczudlik
10:09    1:4    Tomasz Rudy
16:07    2:4    Patryk Myćka
18:24    3:4    Sławomir Tomusiak
20:12    4:4    Maciej Witan – Piotr Gomułka
23:19    4:5    Piotr Karnas – Tomasz Rudy
25:54    4:6    Tomasz Mermer – Piotr Karnas
26:33    4:7    Tomasz Mermer – Marcin Szczudlik
27:15    4:8    Marcin Szczudlik
27:29    5:8    Folek Filip – Maciej Witan
kary: 2-2min

AZS PWSZ SANOK – AUTOMANIA 9-4 (3:1 ; 6:3)
00:44    1:0    Karol Hydzik
03:34    1:1    Tomasz Słomiana
04:48    2:1    Maciej Brukwicki – Karol Hydzik
12:14    3:1    Hubert Niemiec – Łukasz Żądło
17:57    4:1    Patryk Polański – Łukasz Żądło
20:02    4:2    Konrad Filipek – Dominik Januszczak
20:33    5:2    Karol Hydzik – Hubert Niemiec
20:57    6:2    Hubert Niemiec – Karol Hydzik
21:51    6:3    Konrad Filipek – Dawid Pasierbowicz
23:04    6:4    Dominik Januszczak
25:11    7:4    Hubert Niemiec – Karol Hydzik
26:01    8:4    Maciej Brukwicki – Hubert Niemiec
27:07    9:4    Patryk Polański – Jakub Poznański
kary: 2-2min

EL – BUD – INTERQ 6-12 (1:6 ; 5:6)
00:45    1:0    Damian Hydzik
01:20    1:1    Damian Ciepły – Michał Ambicki
02:24    1:2    Radosław Bomba – Hubert Popiel
07:24    1:3    Michał Ambicki – Radosław Sawicki
12:16    1:4    Michał Ambicki
13:33    1:5    Radosław Sawicki – Michał Janik
13:56    1:6    Radosław Sawicki – Michał Ambicki
16:56    2:6    Kamil Ziemba
18:12    3:6    Damian Hydzik – Dariusz Dorotniak
18:21    3:7    Radosław Sawicki
19:23    3:8    Hubert Popiel – Michał Ambicki
21:24    4:8    Kamil Ziemba – Damian Hydzik
23:17    4:9    Radosław Bomba – Michał Ambicki
23:46    4:10    Michał Ambicki – Radosław Bomba
25:07    4:11    Radosław Sawicki
25:41    5:11    Damian Hydzik – Kamil Ziemba
27:08    5:12    Hubert Popiel
27:34    6:12    Damian Hydzik – Kamil Ziemba
kary: 0-0min

TG SOKÓŁ – FOREST SC TEAM 5-6 PK (1:2 ; 4:3)
07:11    0:1    Piotr Naparło – Bartłomiej Milczanowski
09:34    0:2    Bartłomiej Milczanowski
13:23    1:2    Jakub Sujkowski – Michał Nazarkiewicz
14:49    2:2    Jakub Kluska – Jakub Sujkowski
16:03    2:3    Bartłomiej Milczanowski
16:40    2:4    Damian Krystyński – Bartłomiej Milczanowski
17:34    3:4    Michał Jarzec – Przemysław Dębiński
22:48    4:4    Jakub Kluska
24:34    5:4    Jakub Kluska
25:54    5:5    Piotr Naparło
karne:
Piotr Naparło 0-1
kary: 0-2min

DROZD WODNIK – AKSU POLSKA  10-3 (5:2 ; 5:1)
00:22    1:0    Krzysztof Kadubiec
01:01    2:0    Mariusz Kopczyński – Tomasz Sokołowski
02:18    3:0    Krzysztof Łosiak – Tomasz Sokołowski
06:11    3:1    Piotr Packanik – Łukasz Miranowicz
06:53    3:2    Grzegorz Miranowicz
13:15    4:2    Łukasz Łosiak – Michał Leś
13:38    5:2    Tomasz Sokołowski – Michał Leś
15:39    5:3    Marcin Penar – Damian Hański
18:53    6:3    Mariusz Kopczyński – Tomasz Sokołowski
20:39    7:3    Krzysztof Kadubiec – Łukasz Łosiak
22:23    8:3    Tomasz Sokołowski
26:23    9:3    Michał Leś
27:30    10:3    Krzysztof Kadubiec – Łukasz Łosiak
kary: 0-0min


Tabela Sanockiej Ligi Unihokeja Esanok.pl

tabela_slu


Klasyfikacja najlepiej punktujących zawodników (gole + asysty):

1.    D. Popek    48
2.    M. Ambicki    47
3.    B. Milczanowski    42
4.    R. Bomba    40
5.    T. Rudy    39
6.    D. Januszczak    38
7.    J. Sujkowski    36
8.    T. Sokołowski    36
9.    H. Popiel    36
10.    R. Sawicki    36
11.    M. Bruwicki    33
12.    M. Janik    33
13.    P. Karnas     29
14.    M. Szczudlik     29
15.    K. Kadubiec    29
16.    J. Mołoń    25
17.    M. Leś    25
18.    M. Nazarkiewicz    25
19.    T. Słomiana    23
20.    P. Zadylak    22
21.    P. Muszański    22
22.    P. Naparło    20
23.    M. Jarzec    20
24.    T. Mermer    19
25.    P. Kot    19
26.    K. Filipek     19
27.    K. Jaklik     18
28.    M. Kopczyński    18
29.    D. Hydzik     17
30.    D. Pasierbowicz    17


12. kolejka (02.02.2015)

16:10 AZS PWSZ Sanok (6)- Gimnazjum nr 3 (10)
16:50 El-Bud (8) – Automania (7)
17:30 InterQ (2) – DROZD Wodnik (3)
18:10 AKSU Polska (9) – FOREST SU (5)
18:50 eSanok.pl (1)- Sokół Sanok (4)

* w nawiasach aktualne miejsce w tabeli

Mecze rozgrywane są w hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku przy ulicy Stróżowskiej.


Terminarz do zakończenia sezonu zasadniczego SLU:

Runda 4 – 2.02.2015
16:10 AZS PWSZ Sanok – Gim nr 3
16:50 El-Bud – Automania
17:30 InterQ – DROZD Wodnik
18:10 AKSU Polska – FOREST SU
18:50 eSanok.pl – Sokół Sanok

Runda 5 – 9.02.2015
16:10 El-Bud – Gim nr 3
16:50 DROZD Wodnik – FOREST SU
17:30 Automania – InterQ
18:10 AZS PWSZ Sanok- Sokół Sanok
18:50 AKSU Polska – eSanok.pl

Runda 6 – 16.02.2015
16:10 Automania – Gim nr 3
16:50 El-Bud – Sokół Sanok
17:30 FOREST SU – InterQ
18:10 AZS PWSZ Sanok – AKSU Polska
18:50 DROZD Wodnik – eSanok.pl

Runda 7 – 23.02.2015
16:10 Gim nr 3 – InterQ
16:50 FOREST SU – eSanok.pl
17:30 Automania – Sokół Sanok
18:10 AZS PWSZ Sanok – DROZD Wodnik
18:50 AKSU Polska – El-Bud

Runda 8 – 2.03.2015
16:10 Gim nr 3 – Sokół Sanok
16:50 AKSU Polska – Automania
17:30 InterQ – eSanok.pl
18:10 AZS PWSZ Sanok – FOREST SU
18:50 El-Bud – DROZD Wodnik

Runda 9 – 9.03.2015
16:10 AKSU Polska – Gim nr 3
16:50 DROZD Wodnik – Automania
17:30 InterQ – Sokół Sanok
18:10 El-Bud – FOREST SU
18:50 AZS PWSZ Sanok – eSanok.pl

źródło: Red., materiały nadesłane
foto: flickr.com / Thómas Tan

 

Sponsorzy


Losowe zdjęcia

Patronat medialny

Tabela 2015/2016

LpDrużynaPkt
1 TG Sokół Sanok 6
2 Studio34.pl 3
3 eSanok 3
4 Venma Pustków 0
5 Interq 0
6 Gimnazjum nr 3 Sanok 0
7 Forest Systemy Uszczelnień 0
8 El-Bud 0
9 Drozd Wodnik 0
10 Besco 0
11 AZS PWSZ Sanok 0
12 Komputronik 0

Terminarz SLU

  • Kojelka

Statystyki zawodników