II kolejka - wyniki.

W zakończonej wczoraj drugiej kolejce mieliśmy debiut drużyny z Pustkowa, która ma za sobą występy    w I lidze unihokeja mężczyzn.  Drużyna ta pokazała się z dobrej strony i po zaciętym meczu z TG Sokół Sanok oraz zdecydowanej wygranej z Studio34.pl wraca z kompletem punktów do domu.

Ciekawie było w meczu Besco oraz Komputronik. Mecz zakończył się dopiero po kilku seriach rzutów karnych. Obrońca tytułu po wpadce z ubiegłego tygodnia dziś rozbił ekipę El-Budu. Pierwsze zwycięstwa odniosły też drużyny Forestów oraz studentów z PWSZ Sanok.

 

DROZD WODNIK - FOREST SC TEAM 1-2 (0:0 ;  1:2)

16:57     1 : 0        Waldemar - Marczak                                                   

20:25     1 : 1        Piotr Stec - Rafał Słomiana                                        

 26:14    1 : 2        Rafał Słomiana

kary: 0-0min

 

AZS PWSZ SANOK - GIMNAZJUM NR 3  4-2 (4:0 ; 0:2)

00:35  1-0 Mielniczek Arkadiusz - Poznański Jakub

04:43 2-0 Polański Patryk - Mielniczek Arkadiusz

10:04 3-0 Poznański Jakub - Bochniak Łukasz

13:41 4-0 Polański Patryk - Poznański Jakub

27:18 4-1 Witan Maciej - Kwolek Filip

29:01 4-2 Witan Maciej - Kwolek Filip

kary: 4-2min

 

EL-BUD - INTERQ 1-15 (1-4 ; 0-11)

03:32 1-0 Bukowski Kuba - Dorotniak Dariusz

05:02 1-1 Bomba Radosław - Ambicki Michał

08:05 1-2 Popiel Hubert - Janik Michał

08:22 1-3 Ambicki Michał

13:44 1-4 Brukwicki Maciej - Bomba Radosław

15:49 1-5 Bomba Radosław - Janik Michał

19:15 1-6 Popiel Hubert

21:03 1-7 Ambicki Michał - Bomba Radosław

21:23 1-8 Popiel Hubert

24:41 1-9 Popiel Hubert

25:12 1-10 Ambicki Michał - Bomba Radosław

26:31 1-11 Brukwicki Maciej

28:23 1-12 Bomba Radosław - Ambicki Maciej

29:12 1-13 Bomba Radosław - Ambicki Maciej

29:32 1-14 Popiel Hubert

29:51 1-15 Bomba Radosław - Popiel Hubert 

kary:0-4min

 

VENMA PUSTKÓW - TG SOKÓŁ SANOK 3-2 (2-0 ; 1-2)

08:06 1-0 Piłat Tomasz - Bielański Anrzej

10:25 2-0 Ćwik Adrian - Dudek Kamil

20:41 2-1 Filipek Konrad

28:14 2-2 Jarzec Michał - Niemiec Hbert

29:01 3-2 Bielański Andrzej

kary: 0-4min

BESCO - KOMPUTRONIK 2-3 PK (0-2 ; 2-0)

04:37 0-1 Szczudlik Marcin - Popek Damian

13:45 0-2 Mermer Tomasz - Mołoń Jakub

17:40 1-2 Milczanowski Bartłomiej - Cybuch Marcin

29:54 2-2 Milczanowski Bartłomiej - Mermer Maciej

karne:

Popek Damian

Mermer Maciej

Popek Damian

Mermer Maciej

Zadylak Piotr

Cybuch Mirosław

Cybuch Mirosław

Popek Damian

Rudy Tomas

 

STUDIO34.PL - VENMA PUSTKÓW 0-6 (0-1 ; 0-5)

09:08 0-1 Dudek Kamil - Ćwik Adrian

17:45 0-2 Ćwik Adrian - Sołowski Jakub

18:12 0-3 Piłat Tomasz - Kita Maciek

21:59 0-4 Dudek Kamil - Ćwik Adrian

25:02 0-5 Kita Maciek

26:43 0-6 Dudek Kamil - Bielański Andrzej

KARY: 0-2min

 

 

Sponsorzy


Losowe zdjęcia

Patronat medialny

Tabela 2015/2016

LpDrużynaPkt
1 TG Sokół Sanok 6
2 Studio34.pl 3
3 eSanok 3
4 Venma Pustków 0
5 Interq 0
6 Gimnazjum nr 3 Sanok 0
7 Forest Systemy Uszczelnień 0
8 El-Bud 0
9 Drozd Wodnik 0
10 Besco 0
11 AZS PWSZ Sanok 0
12 Komputronik 0

Terminarz SLU

  • Kojelka

Statystyki zawodników