III kolejka - wyniki

Po zakończonej trzeciej kolejce SLU najwięcej powodów do zadowolenia będzie miała drużyna Komputronika, która wysoko pokonała Gimnazjum nr 3 oraz El-Bud. Na jednego z faworytów wygrania ligi wyrasta drużyna BESCO. Wczoraj o jej sile przekonał się zespół Drodz Wodnik przegrywając aż 1-9. Kolejne cenne zwycięstwo

odniosła drużyna Forestów oraz esanok.pl.

 

ESANOK.PL - TG SOKÓŁ SANOK 4-1 (2-1 ; 2-0)

102:41   1 : 0        Piotr Sokołowski  - Tomasz Sokołowski                               

 05:55    1 : 1        Konrad Filipek - Przemysław Dębiński                                 

 07:45    2 : 1        Tomasz Sokołowski - Krzysztof Kocur                                  

 24:54    3 : 1        Łukasz Rajtar - Piotr Sokołowski                                             

 26:11    4 : 1        Łukasz Rajtar - Maciej Kaczorowski

kary: 0-2min

 

INTERQ - GIMNAZJUM NR 3  12-3 (6:0 ; 6:3)

04:07     1 : 0        Hubert Popiel                                                 

 05:18    2 : 0        Michał Ambicki                                               

 05:44    3 : 0        Michał Ambicki - Maciej Brukwicki                                        

 06:14    4 : 0        Radosław Bomba - Maciej Brukwicki                    

 08:19    5 : 0        Hubert Popiel -                Michał Ambicki                               

 13:35    6 : 0        Radosław Bomba - Michał Ambicki                                       

 15:43    7 : 0        Hubert Popiel                                                 

 18:23    7 : 1        Patryk Myćka                                                  

 20:12    8 : 1        Michał Ambicki- Hubert Popiel                               

 20:54    9 : 1        Michał Ambicki - Maciej Brukwicki                                        

 21:49    9 : 2        Filip Kwolek                                                     

 23:18    10 : 2     Hubert Popiel - Radosław Bomba                                          

 24:13    11 : 2     Michał Janik                                                     

 24:54    12 : 2     Hubert Popiel - Michał Ambicki                                              

 26:41    12 : 3     Patryk Myćka - Jakub Baran

kary: 0-0min

 

KOMPUTRONIK - AZS PWSZ SANOK 10-1 (4:0 ; 6:1)

00:20     1 : 0        Tomasz Mermer - Damian Popek                                          

 04:44    2 : 0        Piotr Karnas - Tomasz Mermer                                

 08:50    3 : 0        Piotr Zadylak - Łukasz Lachiewicz                                           

 09:31    4 : 0        Piotr Karnas - Tomasz Mermer                              

 16:21    5 : 0        Tomasz Rudy - Marcin Szczudlik                                             

 18:20    6 : 0        Tomasz Wolanin - Marcin Szczudlik                       

 19:01    7 : 0        Piotr Zadylak - Tomasz Wolanin                                              

19:46     8 : 0        Łukasz Lachiewicz                                                         

 24:21    9 : 0        Piotr Karnas - Tomasz Mermer                                

 24:56    9 : 1        Dawid Pasierbowicz                                                     

 28:45    10 : 1     Marcin Szczudlik - Jakub Mołoń

kary: 4-2min

 

FOREST SU TEAM - STUDIO34.PL   4-2 (1:2 ; 3:0)

00:31     1 : 0        Piotr Stec - Rafał Słomiana                                        

04:11     1 : 1        Łukasz Pelczarski - Damian Hański                                         

14:44     1 : 2        Łukasz Torma - Damian Hański                                

18:34     2 : 2        Piotr Stec - Marcin Snieżek                                       

25:31     3 : 2        Dawid Hućko                                                   

29:57     4 : 2        Dawid Hućko

kary: 4-0min

 

KOMPUTRONIK - EL-BUD  11-1 (3:0 ; 8:1)

00:31 1-0 Popek Damian- Lachiewicz Łukasz

10:02 2-0 Karnas Piotr - Popek Damian

13:56 3-0 Zadylak Piotr -

15:30 4-0 Popek Damian - Mermer Tomasz

19:46 5-0 Zadylak Piotr - Szczudlik Marcin

20:51 6-0 Popek Damian - Zadylak Piotr

22:49 7-0 Szczudlik Marcin - Rudy Tomasz

23:15 8-0 Karnas Piotr

26:11 9-0 Popek Damian - Karnas Piotr

26:59 9-1 Dorotniak Dariusz -Fus Seweryn

28:26 10-1 Zadylak Piotr - Karnas Piotr

29:42 11-1 Szczudlik Marcin - Rudy Tomasz

kary: 2-0min

 

DROZD  WODNIK – BESCO 1-9 (0:4, 1:5)

00:32 0-1 Milczanowski Bartek - Mermer Maciej

10:44 0-2 Milczanowski Bartek - Milczanowski Szymon

12:38 0-3 Cybuch Marcin -Mermer Maciej

14:30 0-4 Cybuch Mirosław -Milczanowski Szymon

16:24 0-5 Cybuch Marcin -

21:54 1-5 Łosiak Łukasz -Kinel Konrad

23:04 1-6 Milczanowski Bartek

26:11 1-7 Cybuch Marcin

27:34 1-8 Milczanowski Bartek - Słomiana Tomasz

29:23 1-9 Milczanowski Szymon - Słomiana Tomasz

kary: 2-4min

 

Sponsorzy


Losowe zdjęcia

Patronat medialny

Tabela 2015/2016

LpDrużynaPkt
1 TG Sokół Sanok 6
2 Studio34.pl 3
3 eSanok 3
4 Venma Pustków 0
5 Interq 0
6 Gimnazjum nr 3 Sanok 0
7 Forest Systemy Uszczelnień 0
8 El-Bud 0
9 Drozd Wodnik 0
10 Besco 0
11 AZS PWSZ Sanok 0
12 Komputronik 0

Terminarz SLU

  • Kojelka

Statystyki zawodników