IV kolejka - wyniki

Wyniki IV kolejki SLU.

 

 

ESANOK.PL – AZS PWSZ SANOK 7:3 (3:3)

01:34 1:0 Krzysztof Kocur
04:32 1:1 Daniel Ziemba
09:54 2:1 Krzysztof Kocur – Michał Leś
11:01 2:2 Arkadiusz Mielniczek – Kamil Baran
12:54 3:2 Maciej Kaczorowski – Tomasz Sokołowski
14:24 3:3 Dawid Pasierbowicz – Arkadiusz Mielniczek
18:05 4:3 Tomasz Sokołowski – Piotr Sokołowski
19:25 5:3 Michał Nazarkiewicz – Kuba Sujkowski
21:12 6:3 Piotr Sokołowski
22:43 7:3 Jakub Sujkowski – Krzysztof Kocur
kary: 2-4 min

GIMNAZJUM NR 3 – TG SOKÓŁ SANOK 2:3 PK (1:1)

12:42 1:0 Piotr Gomułka
14:21 1:1 Michał Jarzec    – Hubert Niemiec
26:23 2:1 Karol Bil
28:58 2:2 Staszek Tomusiak
kary: 0-2 min

INTERQ – STUDIO34.PL 12:1 (3:0)

03:12 1:0 Michał Ambicki – Dominik Januszczak
03:34 2:0 Michał Ambicki – Dominik Januszczak
10:54 3:0 Michał Ambicki – Radosław Bomba
15:43 4:0 Radosław Bomba – Hubert Popiel
17:23 4:1 Piotr Packanik
18:56 5:1 Michał Ambicki
19:41 6:1 Radosław Bomba – Michał Ambicki
20:30 7:1 Dominik Januszczak – Karol Hydzik
24:31 8:1 Radosław Bomba – Paweł Muszański
25:11 9:1 Michał Janik – Maciej Brukwicki
26:34 10:1 Radosław Bomba – Michał Ambicki
28:41 11:1 Michał Ambicki – Dominik Januszczak
29:58 12:1 Michał Ambicki – Maciej Brukwicki

DROZD WODNIK – VENMA PUSTKÓW  4:3 PK (1:2)

04:34 1:0 Konrad Kinel – Łukasz Łosiak
05:53 1:1 Maciej Kita
08:21 1:2 Jakub Sołowski
19:23 1:3 Tomasz Piłat – Michał Ferfecki
23:18 2:3 Łukasz Łosiak    – Artur Ziemiański
23:34 3:3 Waldemar Marczak
kary: 4-2 min

FOREST SC TEAM – BESCO 5:4 PK (1:4)

06:35 0:1 Maciej Mermer – Marcin Cybuch
09:15 0:2 Mirosław Cybuch – Bartłomiej Milczanowski
10:58 1:2 Mateusz Stabryła – Piotr Stec
11:45 1:3 Wojciech Milczanowski – Bartłomiej Milczanowski
14:32 1:4 Bartłomiej Milczanowski
17:12 2:4 Rafał Słomiana – Dawid Hućko
27:02 3:4 Dawid Hućko – Rafał Słomiana
27:56 4:4 Piotr Stec
kary: 0-2 min

VENMA PUSTKÓW – EL-BUD 10:2 (4:0)

02:56 1:0 Maciej Kita
08:09 2:0 Tomasz Piłat – Maciej Struzik
10:42 3:0 Adrian Cwik – Jakub Sołowski
13:25 4:0 Michał Ferfecki – Maciej Kita
18:23 4:1 Rafał Czytajło
20:11 5:1 Maciej Kita
21:28 6:1 Maciej Kita – Maciej Struzik
22:37 6:2 Grzegorz Hędrzak
23:15 7:2 Adrian Bielański – Maciej Kita
24:43 8:2 Kamil Dudek – Maciej Kita
29:13 9:2 Adrian Cwik – Tomasz Piłat
29:59 10:2 Adrian Bielański – Kamil Dudek
kary: 0-0 min

 

 

Sponsorzy


Losowe zdjęcia

Patronat medialny

Tabela 2015/2016

LpDrużynaPkt
1 TG Sokół Sanok 6
2 Studio34.pl 3
3 eSanok 3
4 Venma Pustków 0
5 Interq 0
6 Gimnazjum nr 3 Sanok 0
7 Forest Systemy Uszczelnień 0
8 El-Bud 0
9 Drozd Wodnik 0
10 Besco 0
11 AZS PWSZ Sanok 0
12 Komputronik 0

Terminarz SLU

  • Kojelka

Statystyki zawodników