Wyniki II kolejki SLU

Druga kolejka SLU stała pod znakiem małych "derbów". W pierwszych zmierzyły sie ekipy portali sanockich gdzie lepsza okazała się drużyna esanok.pl. W drugich "derbach" - AZS-ów ten z Rzeszowa zdecydowanie pokonał sanocki. Emocja były również w pozostałych meczach zawodnicy Forest Team  byli blisko pokonania Interq, natomiast młodzież z Gimnazjum nr 3 dzielnie walczyła z El-Budem


EL-BUD - G3 SANOK 7-4 (3;2 , 4;2)

0-1 Tomusiak Sławek-Brukwicki Maciej 3:24

0-2 Brukwicki Maciej-Marszałek Marcin 6:42

1-2 Dorotniak Dariusz-Kałużny Adam 8:22 

2-2 Milczanowski Tomasz 10:35

3-2 Dorotniak Tomasz-Hydzik Damian 13:28

4-2 Hydzik Damian-Dorotniak Tomasz 19:47

4-3 Marszałek Marcin-Cichoński Patryk 21:15

5-3 Dorotniak Tomasz-Hydzik Damian 24:23

5-4 Tomusiak Sławek 25:10

6-4 Milczanowski Tomasz-Dorotniak Dariusz 26:30

7-4 Hydzik Damian-Dorotniak Dariusz 27:11

 

 

ISANOK.PL-ESANOK.PL 2-7 (1;3 , 1;4)

0-1 Rudy Tomasz 5:09

0-2 Karnas Piotr-Mermer Tomasz 8:52

1-2 Sujkowski Jakub 10:35

1-3 Popek Damian-Karnas Piotr 12:49

1-4 Szczudlik Marcin-Karnas Piotr 15:38

1-5 Rudy Tomasz-Mermer Tomasz 16:25

1-6 Mermer Tomasz-Karnas Piotr 18:39

2-6 Sujkowski Jakub 21:08

2-7 Karnas Piotr 24:42

 

kary: 2-2 min

 

INTERQ - FOREST SC TEAM 6-4 (2;3 , 4;1)

0-1 Milczanowski Bartłomiej 6:22

0-2 Naparło Piotr-Milczanowski Bartłomiej 7:31

0-3 Wanat Dariusz-Malec Ireneusz 8:44

1-3 Mołoń Jakub-Ambicki Michał 9:48

2-3 Ambicki Michał-Janik Michał 12.:30

3-3 Janik Michał 16:55 (rzut karny)

4-3 Ambicki Michał-Janik Michał 23:19 

4-4 Milczanowski Bartłomiej 24:34

5-4 Ambicki Michał-Maślak Krystian 26:52

6-4 Wolanin Tomasz 27.34

 

kary: 4-8 min

 

AKSU POLSKA-TRANS-DREW POSADA 2-7 (1;4 , 1;3)

0-1 Popiel Hubert 3:09

0-2 Popiel Hubert-Bomba Radosław 6:36

0-3 Bomba Radosław-Popiel Hubert 7:39

0-4 Popiel Hubert-Kot Przemysław 10:02

1-4 Penar Marcin 11:32

1-5 Bomba Radosław-Dziedzina Tomasz 17:47

1-6 Kot Przemysław-Bomba Radosław 18:41

1-7 Popiel Hubert 20:33

2-7 Penar Marcin 21:08

 

kary: 0-2 min

 

DROZD AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA-AZS PWSZ SANOK  13-5 (6;3 , 7;2)

0-1 Koryto Piotr-Ziemba Daniel 0:44

1-1 Marczak Waldemar-Rogowski Arkadiusz 1:47

2-1 Łosiak Łukasz 3:23

2-2 Polański Patryk 4:13

3-2 Łosiak Łukasz 7:49

3-3 Polański Patryk 8:27

4-3 Rogowski Arkadiusz-Marczak Waldemar 9:29

5-3 Rogowski Arkadiusz 12:03

6-3 Rogowski Arkadiusz-Ambicki Maciej 13:32

7-3 Rogowski Arkadiusz-Stabryła Mateusz 16:08

8-3 Ambicki Maciej-Rogowski Arkadiusz

9-3 Łosiak Łukasz-Rakuś Mateusz 19:07

9-4 Polański Patryk 19:29

9-5 Polański Patryk-Dobosz Piotr 22:47

10-5 Leś Michał-Rogowski Arkadiusz 23:32

11-5 Ambicki Maciej-Rogowski Arkadiusz 24:14

12-5 Rogowski Arkadiusz-Ambicki Maciej 27:20

13-5 Ambicki Maciej-Rogowski Arkadiusz 27:37

 

kary: 2-2 min

Sponsorzy


Losowe zdjęcia

Patronat medialny

Tabela 2015/2016

LpDrużynaPkt
1 TG Sokół Sanok 6
2 Studio34.pl 3
3 eSanok 3
4 Venma Pustków 0
5 Interq 0
6 Gimnazjum nr 3 Sanok 0
7 Forest Systemy Uszczelnień 0
8 El-Bud 0
9 Drozd Wodnik 0
10 Besco 0
11 AZS PWSZ Sanok 0
12 Komputronik 0

Terminarz SLU

  • Kojelka

Statystyki zawodników